Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a fosfovit...

Hogyan adjam a fosfovit kekszet a babának?

Figyelt kérdés
Püréket eszi még, darabosat még nem. Fosfovit kekszet csak turmixoljam össze a párolt zöldséggel? Ti hogyan adtátok a babátoknak? A védőnő mondta, hogy ezzel vezessem be neki a glutént.
febr. 19. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Össze is turmixolhatod. De a saját nyálával is meg tudja puhítani, ha kézbe adod neki.
febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Összetevők: búzaliszt, cukor, extra szűz olívaolaj, árpa maláta kivonat, napraforgóolaj, térfogatnövelő szer (ammónium bikarbonát, nátrium bikarbonát), ásványi anyagok (kálcium, foszfor, vas), aromák és vitaminok (niacin, A, B1, B2, B6, D).

Allergének vastagon szedve.



Én ezt sehogy nem adnám.

Csinálj neki vízbe grízt, vagy vegyél 7gabonás pépet.

febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem épp ezt a kekszet, de én lereszeltem, és úgy kevertem össze pépesített almával.
febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Persze, tömd cukorral már most.
febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Cukor :/ sehogy. Nem kaphatnak cukrot 2 éves korig. Ez tök alap.
febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ebbol a kekszbol cukormentes verzio is, de az osszetevoi akkor sem szepek. A glutent be lehet vezetni ezer mas modon is, nem kell pont kekszet venni hozza, teljesen felesleges.
febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!