Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telnek/teltek a mindenn...

Hogyan telnek/teltek a mindennapjaitok egy 3 hónapos babával, miket csináltok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennèk, másoknál mi a napi rend, miket játszotok/tornáztok. + Viszitek valamilyen programra, foglalkozásra (pl. ringató, baba-mama torna, stb.)?
febr. 19. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Jövőhéten lesz 3 hónapos.


Amikor ébren van akkor a játszószőnyegén van. Forgatni szoktam hogy hol hason hol háton legyen. A kontrasztos könyveket szereti nézegetni.

Tornázni csak néha biciklizni szoktam a lábávan és jobbra-balra nyújtani a karjait. Ennyi.

febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos. Alap mozgatásokat csinálok vele, meg hasal. Már van egy nagyobb gyerekem, 2,5 éves, az ő napirendjéhez igazodik. Amikor ébren van, legtöbbször őt szereti nézni vagy hallgatni.
febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor 3 hónapos volt akkor az ébrenléti idejében sokat mondókáztam neki, meg énekelgettem, táncoltam vele zenére, csak úgy, járkáltam vele a lakásban és rengeteget volt a földön.


Ha főztem, akkor a konyhában volt a földön egy vastag pokrócon, meséltem neki, hogy mit csinálok, mik azok a hangok amiket hall.


Ha fürödtem, akkor a fürdőben volt a vastag pokrócon a kád mellett. Volt, hogy buborékokat fújtam neki, volt, hogy csak egy könyvet nézegetett.

febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!