Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telnek a napjaitok egy...

Hogyan telnek a napjaitok egy 10 hónapos babával? Miket játszotok? Tudtok dolgozni mellette mikor ébren van?

Figyelt kérdés
febr. 20. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már sok mindent lehet vele játszani. Kukucs játék, keménylapos könyvek nézegetése, toronyépítés, labdagurítás, fa hangszerekkel való ismerkedés...

Amíg én a konyhában dolgoztam, addig kipakolhatta az alsó szekrényeket, amikbe szándékosan veszélytelen edények voltak, vagy tálon fakanállal dobolhatott.

febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában 6 körül ébredt, adtam neki tápszert, aztán indult felfedezni. Ilyenkor igazából nem kellett külön foglalkozni vele, csak vigyázni, hogy nehogy olyat csináljon, amit nem szabad. Tudtam mellette alap dolgokat csinálni, pl mosogatógép ki-bepakolás, mosás, ebéd előkészítése, porszívózás. 9-10 körül evett, ezután babakocsiban altattam kint. Mindig, ha esett, ha havazott, ha fújt.. miután elaludt, a fedett teraszra toltam, onnan simán figyeltem bentről. Kb másfél órás volt ez az alvása, addig megfőztem. Utána játék, ebéd, játék, uzsi a következő alvásig. Ez kb délután 3-4 órakor volt, megint babakocsiban, nagyjából egy óra. Utána játék, játék, játék hol kint, hol bent stb, este pedig vacsora, fürdés, altatás. 8-kor legkésőbb már aludt. Legtöbbször átaludta már az éjszákat, néha volt egy-egy felsírás, de elég volt ilyenkor megsimogatni.
febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 honapos most a kisfiam. Alszik ejszaka, minden szuper, de napkozben csak es kizarolag ugy hajlando letezni, ha en lent ulok a foldon, szinte karnyujtasnyira tole. Persze elmaszkal, de vegig figyel es 5 percenkent visszajon hozzzam. Ha felallok es megyek a dolgomra, uvolt.

Emiatt nappal nem tudok semmivel haladni 😅

De egyebkent meg tok jol eljatszik egyedul, csak legyek ott.

A munkahelyem nekem nem home office, szoval nem dolgozom mellette, ha igy erted.

De nem is tudnek, ha a laptop az olemben lenne, azonnal maszna bele es nezne, nappal mar csak 2x 30 percet alszik, azt is babakocsiban seta kozben, szoval alvasido kilove. Ejszaka lehetne, de dolgozna a halal akkor. 😂

febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!