Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az,hogy mióta...

Miért van az,hogy mióta szülés után megjött a menstruációm,sok van?

Figyelt kérdés
Előtte évekig nagyon kevés volt,örültem is neki.Most meg nem győzöm a betétet cserélni.Ez normális,vagy orvos?
febr. 21. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Nekem is kb triplája lett. Majd szép fokozatosan csökkent

febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mennyiség nem változott, a "napi eloszlás" igen. Korábban borzasztóan görcsöltem első nap, pecsételve jött meg, a második nap erős volt, majd szépen csökkent. Így éltem le 20+ évet.

Szülés óta nincs görcs. Egyszercsak a semmiből elönt a vér kb. szó szerint. Az első két nap erősebb, utána pecsételés. Ez még akár pozitív is lenne, de az ovunál viszont megdöglök olyan alhasi és derékfájdalmam van, illetve brutális nyákom. Ilyen nem volt korábban. A dokim szerint minden változás normális.

febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon sok lett és tovább is tartott. A szülés utáni betétet használtam, mert ömlött belőlem. Pár ciklus után rendeződött.
febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na meg a hasfájás!Eddig nem fájt,most meg 2-3 napig fáj.😩
febr. 21. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez. Nem elég a legvastagabb betét egy éjszakára. A görcsöm elmúlt, meg a pms tünetek, de ahogy 2-es írta elönt a vér. És ez van 3 napig majd 2 nap normálisabb mennyiség. Már 3 ciklus lement így. Várom, hogy végre jobb legyen.
febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Akkor van remény,hogy jobb lesz...nekem már 4-5* megjött.Egyenlőre nincs enyhülés.
febr. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!