Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet vele kezdeni?

Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Fiam 1 éves lesz,csúszik mászik,már megy is

És mindent amit a földön talál megeszik.

Porszívózok,gyakran takarítok de mindig talál valamit amit bekap..

Ma már egy pattanás lett a szája alatt..gondolom emiatt..

Ti hogy kezeltétek?


febr. 21. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Takarítasz, ő meg megtalálja azt, amit te nem vettél észre
febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is mindent a szájába tesz.

Nem lehet kivédeni

A legapróbb koszt is megtalálja, amit én nem is látok amikor takarítok

A cipők talpat nyalogatja ha éppen elfordulok tőle.

Csak figyelek rá, erősen, mást nem tudok csinálni.

Majdcsak kinövi.

febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki teszi a saját dolgát, te takarítasz, ő felfedez.

Amit tehetsz,hogy vársz, kinője, valamint ha rajta kapod akkor következetesen mindig rászólsz, nem engeded bevenni neki. Előbb utóbb megtanulja. Érteni már most is érti ha nemet mondasz neki, csak próbálkozik.

febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is durván megevett mindent a mászós korszakában, egyszer majdnem megfulladt, mert valami száraz falevelet talált a strandon, és azt is a szájába tömte...

Tényleg semmi nem használt, minden percem merő rettegés volt, szinte pislogni sem mertem :(

Ráadásul rafkós volt, míg figyeltem, addig csak békésen nézegetett mindent, aztán amint elfordítottam a fejem, már tette is a szájába.

Viszont a jó hír, hogy mikortól elkezdett önállóan járni, és elhagyta a mászást teljesen, akkor erről is leszokott, szerintem az új élmények elterelték a figyelmét (és távolabb került a földtől, ahol ezek a szuper dolgok fellelhetőek voltak 🙂).

febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Takaritottam, de nem manikusan, ennyi. Tobb billio ember el a foldon, minden kisbaba ilyen.
febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!