Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy legszívesebben...

Normális hogy legszívesebben felpofoznám a 11 hónapos fiam?

Figyelt kérdés

1 hete vagyok gipszben 3 ujjas. Sajnos a gyerek apj egy nap szabit nem vett ki hogy segítsen (milyen meglepő...). Még 4 hétig van rajtam.

A fiam ha pelenkázom vagy i

Öltöztetem egy harc olyankor elforog elmászik rugdalja a kezem, ordít. Nagyon fáj emelni, lefogni is, az meg főlem mikor belerúg a kezembe. Sokszor kiabálok már vele hogy hagyja abba mert fáj. Nagyon bűntudatom van. Próbálok türelmesebb lenni, de nem megy. Normális hogy ilyen vagyok?


febr. 22. 09:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Egy 11 hónapos gyerek nem fogja megérteni a problémádat. Itt a gond az, hogy a férjed sem érti meg, pedig ő felnőtt ember.
febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem normális...

Azért mert te eltörted a kezed, ne a gyereket hibáztasd már.

11hónapostól pedig ne várd már el, hogy átérezze a bajod.

febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél bugyi pelust. Könnyebb ráadni.
febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Huhh? Nem normális. Nem a gyerek törte el a kezedet és túl fiatal, hogy megértse a helyzetet vagy kezelni tudja. Te viszont elég idős vagy, hogy ne rajta verd le, hogy szar az élet, eltört a kezed és nincs segítséged.
febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem várom el és nem bántom de már nem tudom mitévő legyek. Fáj a szívem hogy elkiabálom magam de nagyon fáj és kirobban. Nem szoktam vele sűrűn.

Nincs férjem a gyerek apjával külön élünk, megkértem hogy pár napra vigyázzon rá mert még nagyon friss a tömés de leszarja azt mondja nem megy dolgozik.

febr. 22. 09:09
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem vezetem le a próblémám rajta csak azt szoktam nekikiabálni hogy ne mert anyának nagyon fáj (mivel rúgdossa, kihúzza magát a ruhából és iszonyú fájdalom feladni rá egyszer is.
febr. 22. 09:12
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem, megy dolgozni
febr. 22. 09:13
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Nagymama nem tudna jonni segiteni? Akar csak annyira, hogy elvigye egy delutanra, mert egy kis pihi is segitene neked biztosan.
febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagyszülők 10en éves koromban meghaltak.
febr. 22. 09:27
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
A bugyipelus egy kicsit könnyítene. Örökmozgó a fiam, már kb. 7 hónapos korától bugyipelust adok rá.
febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!