Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babàm feje picit koppant a...

Ha babàm feje picit koppant a plafonba attìl lesz baja?

Figyelt kérdés
A gyerekszobànak ùgy van a plafonja,hogy lejt, ugye a tető miatt ès ott van a gyerekàgy.Ugye mikor sìrt a 2 hònapos babàm,akkor felvettem ès megakartam szagolni a pelusàt,hogy bekakilt-e ès megemeltem ès picit koppant a feje.Mivel alapbòl sìrt,ìgy nem tudtam eldönteni,hogy most ez fàjt neki,vagy sem,de nem sìrt jobban,alapbòl csak picit nyöszörgött.Magamhoz öleltem ès kb 5 mp mùlva elhallgatott.Adtam neki tàpszert ès utàna elaludt.Nem vettem esdig èszre rajta semmi vàltozàst.Alvàs közben megsimiztem az arcàt ès mosolygott is(Nem tudom,hogy szàmìt-e ìgy).Nem lett pùp sem a fejèn.Lehet szerintetek ebből baj?Nem emeltem gyorsan,csak megijedtem,amikor koppant.

#baba #Fej beverèse
febr. 22. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj semmi baja nem lett. Értem, hogy első gyerek meg minden. És nem bunkó akarok lenni, de tudod mennyit fog még kopanni a feje míg meg nem tanul járni? -és még utána is. Ha komoly baj lenne azt egyből láttad volna.
febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A plafon amúgy is elég puha, nem tömör beton, ha nem koppant nagyot, lehet, hogy nem is fájt neki. De baja biztos nem lett. Ha hány, szédeleg, furán viselkedik, nem lehet felkelteni, akkor kezdj aggódni. :)
febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is így van mindkét gyerekszoba, hányszor vertem oda őket édesistenem (máshol nem jó az ágy) mire sikerült megtanulni rutinból oldalazva kivenni.

Ez nem számít nagy koppanásnak.

febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm szèpen a vàlaszokat!Akkor megnyugodtam 🙂Azòta sincs semmilyen tünet, hàlistennek❤
febr. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!