Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek irjatok valami immunerő...

Kérlek irjatok valami immunerősítőt 2 éves kisfiamnak !?

Figyelt kérdés

2 hónap alatt ez a 3 dik betegsége .

D vitamint adok neki . De most elhatároztam hogy valami más vitamint is fogok . Segitenétek kinek mi vált be ? Nézegettem ezt a z immunbombát vagy sima béres vitaminokat . Házi orvos nem tanácsol semmit ilyenkor még ahogy ő mondta . Köszönöm előre is .



febr. 22. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Kizárólag azt add, amit az orvos mond!

Minden gyerek szervezete másra lehet érzékeny. Konkrétan az orvosotok tudja, mire van szüksége. Nem játék, hogy összevissza tömöd mindenfélével.

A vitamin túladagolás is okozhat szervi bajokat.

febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

“Házi orvos nem tanácsol semmit ilyenkor még ahogy ő mondta .”


Tartsd is be.

febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben az Immunotrofina szirupot adtam, de inkább ovis korban, nem tudom, 2 évesnek lehet-e.

Cebion csepp? Az C vitamin, ártani nem tudsz vele. Illetve a Cebionnak volt multivitamin kivitele is anno, az tuti mehet ilyen korban.

febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Adj neki sok zöldséget és gyümölcsöt ha mondjuk ezekben szegény étrendje van neki akkor az is segíthet hogy növeled neki. Facsart citromlevet vízben C vitamin gyanánt.
febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Cebiont adtam neki és bérescseppet. Nagyon jól kilábalt a 2 hetente betegség dologból.
febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Béres csepp, de amúgy tényleg mindegy a kicsi csak d vitamint kapott, nem eszi a gyümölcsöt sem a zöldséget nyersen, még sem beteges.
febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Béres cseppet adok, ha beteg, Novo C kids C-vitamint, ill. Protexin restore babyt. (Az immunrendszer alapja a belekben van.) Néztem a Novo C multiját is, elég jók a hatóanyagok, még a folsav is folátként van benne, de valamiért szukralózzal édesítették, ami gáz szerintem. D-vitaminszintet érdemes nézetni, mert nekünk napi 1000 NE D mellett is csak a referenciatartomány alsó harmadában volt.
febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Napi minimum 5-6 zoldseg , gyumolcs, nem agyonoltoztetni, nem kell sapka 5 fok felett, nem 23 fokban altatani ejjel hanem 18-19 ben, napi 2-3 ora friss levego telen is, es maris lesz immunrendszere.
febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérj isoprinosine kúrát
febr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Idén már nem, de jövőre kipróbálhatod azt a “népi bölcsességet”, hogy szeptember elején érdemes kicsit meghűlni (nátháig, a futóedzőnk lengébb ruhában futtatott minket kora ősszel) és akkor állítólag megúszod az influenzákat.


De nem tudom gyerekeknél működik-e és nyilván nagyon oda kell rá figyelni, hogy azért nagyon ne betegedjen meg.


A másik amit hallottam, hogy ki kell hagyni a tejet és tejtermékeket.


A harmadik, hogy csökkenteni kell a vasat. A gyerekek többsége alapból vashiányos, mert valahogy a vashoz kötődnek a vírusok/baktériumok és így kevésbé lesznek betegek. A táplálkozásunk az őskorban 80-20% zöldség - hús arányban volt, ha csak heti 1-2x estik husit, akkor lehet, hogy kevésbé lesz beteges.

febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!