Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Boszy Poci teát lehet adni 16...

Boszy Poci teát lehet adni 16 napos babának?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós, egésznap és egész éjjel üvölt mint a sakál…merjem neki adni?

#baba #Poci tea
febr. 23. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Menj be egy patikába, mond el, higy a 16 napos babád hasfájós és fognak adni erre megfelelő készítményt.

Vagy hívd fel a gyerekorvost, ő is szívesen ad tanácsot.

febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
A szélcsövet próbáltad már? Szerintem hasfájás esetén ezzel érdemes próbálkozni először. Ha nem válik be, akkor lehet tovább próbálkozni teákkal.
febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam szél cső, láz merő, 3 fajta tapszer a gyerek orvos által és semmi nem válik be
febr. 23. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagyis lehet, de árt neki.
febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért árt neki?
febr. 23. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Espumisan csepp, az erősebb, de nem adtam a max adagot,mert akkor meg amiatt tekergett a pocakja.


Tápszert most melyiket kapja, illetve melyik volt a 2 másik?

febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Először kapta a kórházban a Milumil SyneoBiotik Prosineo HA*, utána próbáltuk a a Milumil Komfort HA*, aztán vissza tértünk arra amit a kórházban kapott, de nem javult neki sem a kaksi sem a poci fájás és most a doki a BEBA ExpertPro SENSIDUO HA-t írta ki, úgyhogy 3 napja ezt használjuk, de még mindig nem javult neki és már aludni sem hajlandó egyedül, csak rajtam vagy az apján, pedig az eddig szépen ment neki egyedül a saját ágyában…
febr. 23. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Laktázcseppett próbáltál már? Mi az atyaúristent is végigpróbálgattuk, de végül csak ez segített, ezzel viszont megváltozott az életünk. Coli Comfort vagy Colief néven futott. A kisbabák sokszor kevés laktáz enzimet termelnek, és ez segít áthidalni, amíg lesz nekik elég.


Azonban azt hadd emeljem ki, hogy 16 napos korában, sőt bőven tovább normális, hogyha csak rajtatok alszik. Nézz utána a 4. trimeszternek. Nálunk a lányom 10 hónapos koráig aludt rajtam, vagy ez volt, vagy nem aludtunk, nem volt választás. De az elején teljesen normális dolog ez, hidd el.

febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hipp bio combiotik tapszert ajanlom + babycalm cseppek... Nalunk ugyanezek a gondok voltak ezektol a tapszerektől....
febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!