Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek először közössé...

Mikor vittétek először közösségbe babátokat? (Pl buszozni, étterembe..)

Figyelt kérdés
febr. 23. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

4 hetesen temetésre.

6 hetesen Tescoba.

10 hetesen Mekibe.


Buszozni még nem voltunk, 12 hetes.

febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Étterembe elég korán, mert nagypapám halotti torát ott ünnepeltük. Talán 8 hetes lehetett.


Mi mentünk 3 hónaposan baba-mama tornára.


De első gyerek és amúgy sem volt könnyű időszak. Nyilván amíg lehet elhúzod, mert nem akarsz egy beteg babát magadnak az első 3 hónapban anélkül is van elég nehézség.

febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Nyugat Europa.


3 naposan busszal vissza a korhazba meretkezni.


4 naposan bevasarolni.


5 naposan ujra meretkezni a korhazba busszal.


Innentol kezdve 2-3 naponta bevasarlas, kavezo, barmi. Barhol megszoptattam, itt nem prudek az emberek.


Nalunk a playgbroupba 2-3 napos babakat is hoznak, akik a testver miatt jonnek.


Mo.-n divat hetekre begubozni.

febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
3as már akinek :D Magyarországon az is divat hogy még meg se szárad a teszt, de már táppénzre mennek, a legtöbb ember inkább lusta, mint elővigyázatos
febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
1 hetesen bevásárolni, 2hetesen étterembe.
febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
4-es. Egyébként téged miért zavar az, hogy valaki az elején elmegy tp-re? Nem a te zsebedből húzza ki a pénzt hanem a sajátjából. Mindenkinek szíve joga úgy dönteni, ahogy akar. Írom ezt úgy, hogy mind a kétszer már bőven félidő után mentem el táppénzre és hát nem kaptam vagyonokat...
febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Busszal vittük haza 16-18 òràsan. Par naposan mentünk vissza hallàstesztre. Egy hetesen vàsàrolni, ügyet intèzni. 2 hetesen piacra. 3 hetesen egèsz napos ügyintèzère (messzi vàrosba) és mùzeumba, metròzni, vonatozni, gyorsètterembe.

Majdnem 5 hetesen repülőre.

febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

3 hetesen a lányom iskolájában anyák napi műsorra .(zárt tér)


Előtte pedig ki a levegőre már jártunk pár napos kora óta.

febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
6os amúgy nem az zavar, hanem az hogy az ilyen begubózós anyukák leszólnak mindenkit aki nem ül otthon hónapokig a gyerekkel. 3as is hogy le lett pontozva
febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%

#6 Meg talán azért zavaró, mert se a munkáltatóknál se az orvosoknál nincsenek felkészülve arra, hogy mondjuk valaki 36. hétig dolgozik.


Nekem volt olyan hetem, amikor 20! órát terhesgondozódtam egy hét alatt (védőnő + vérvétel + uh egy hétre jött ki, mivel magánba jártam, két hetente hívtak uh-ra amúgy, de megbántam, ilyen 3 órákat ott is vártam csak mondjuk délután 4-7-ig), plusz az összes terhességfelkészítő és társai nálunk mind délelőtti programok voltak. Egyéni tornára nem tudtam jelentkezni 5 óra után, mert mindenki kisgyerekes, neki 10 után és 3 előtt jó.

febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!