Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nurofen szuszpenziót adhatom...

A nurofen szuszpenziót adhatom teába keverve is? Vagy csak úgy ahogy a tájékoztató írja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges teába keverni... Egyrészt gyorsabban betudod így adni neki és látod esetleg mennyit köpne ki belőle,másrészt ha teába teszed nem biztos,hogy annyit meg is fog inni...
2010. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elöször én is teába kevertem neki de hamar rájöttem mennyivel egyszerübb a fecskndövel.szépen megissza és ha köp is ki saccra megtudod mondani mennyit.

Teával nem tudod.És nem is igazán jo ha nem issza meg mindet.Nem tudod mennyit ivott belöle és mennyit adj neki legközelebb.

2010. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!