Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ne íteljetek el! Igyis elég szarul vagyok....


Ma a 11hós fiam a férjem multivitaminos dobozát rázogatta...azzal játszott..erősen rá volt csavarva..

Egy fél percre elmentem és vettem ki a sétához neki ruhát

Mire vissza mentem,felbontotta és bekapott egyet....azonnal ki vettem de a szájába elkezdett eloldódni...nyállal biztosan nyelt le belőle abból ami le oldódott..

Lehet baja? Vigyem orvoshoz? Jutavit Multivitaminról van szó egyébként


márc. 6. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
1 szem vitamintól nem lesz semmi baja a gyereknek, ne aggódj.
márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem lesz semmi baja. Ha lenyelte volna, akkor sem!

Nekem egyszer egy Cataflamot nyelt le a 8 éves gyerekem! Azt hitte, drazsé, pedig csak elfordultam vízért. Gondolhatod! Felhívtam a kórházat és azt mondták, semmi baja nem lesz tőle. Én magam is meglepődtem. Azért az nem egy kis vitamin.

márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Ha szívgyógyszer vagy nyugtató lett volna, akkor vinném/telefonálnék, de egy felnőtt vitamin semmiség.
márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2%

Ez csak vitamin, semmi baja nem lesz.


Ha beviszed a gyamugyet is radkuldhetik, hogy miert jatszik a 11 honapos gyerek a gyogyszerrel … es kerdezd meg magadtol, hogy jogos lenne - e…

márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
2- es, azert a 8 evest ne hasonlitsuk mar egy csecsemohoz.
márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Az ég világon semmi baja nem lesz, sőt algopyrintől és hasonlótól sem. Meglepődnétek hogy egy ekkora gyereknek milyen "gyógyszerigénye" van arányaiban. Nem beszélve arról hogy a vitaminok többsége kipisilhető, így ha többet lenyel sincs semmi.


Inkább lennék stresszes ha bekajálna egy nyugtatóból szívgyógyszerből. Azoknak már van tétje.

márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

5-ös: azért egy 11 hónapos már nem csecsemö, egy hónap múlva egy éves!

Másrészt eleve nem értem a kérdést, semmiféle vitamin nem mérgezö, úgy meg végképp nem, ha csak a szájába került, nem nyelte le. (Így még komolyabb hatású szernek sem lenne káros következménye, az akkor lehetséges, ha a gyerek lenyeli és felszívódik.)

márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Én múltkor tuladagoltam a fenistilt a gyereknek.(16 hónapos volt akkor)

Hat csepp helyett kapott negyvenet.(A tesojanak annyi kellett, neki csak hat csepp,én meg fordítva adtam be nekik.🤦)

Jobban aludt az éjjel.

Egy szem vitamintol amit még csak le sem nyelt nem lesz baja

márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Minimális mennyiség lehet, amit lenyalogatott és az se méreg, csak vitamin.

Mondjuk én megőrülök az ilyen gyerekzáras cuccoktól. Mindig meg kell kérnem egy gyereket, hogy nyissa ki nekem, mert bezzeg nekem nem megy olyan könnyen, mint nekik🤣

márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
5ös! Senki nem hasonlította össze a két korú gyereket! Csak leítam az én sztorimat, a hangsúly inkább a Cataflamon volt, ami gyógyszer és nem vitamin, nem azon, hogy mennyi idős gyerek szedte be...
márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!