Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha 5-7orakat alszik a...

Az baj ha 5-7orakat alszik a babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 6hetes lesz a babám vasárnap és szombat óta 5-7 órákat alszik egy huzamba . Voltunk sulymeresen és csak 70g hízott. Eddig 100-150g hízott minden héten. Mar majdnem plusz 1 kg van a születési sulyhoz képest. Napkozben nem alszik valami jól van h 10percet pihen vagy felorat változó de a 2-3 órás alvasok elmúltak. Van hasfajasunk is ami mikor pukizik akkor faj neki és elég budi a pukija. Egyébként egy nagy alvas után mosolygós baba és ha nem fáj a poci elnézelodik beszlegetek neki és mosolyog figyel . Védőnő húzta a száját a sok alvásra és a 70g is . Esetleg volt valaki hasonlóan ?
márc. 7. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mármint éjjel alszik ennyit jól értem? Mert éjjel aludjon csak, ha akar. A nappali alvása mondjuk szerintem se sok, de ezt gyereke válogatja. Én azért akkor aggódnék, ha látszik, hogy rosszul van álmos fáradt, de nem alszik el.

Nem nőtt hosszra azt mérted? Az én fiam amikor hosszra nőtt nem gyarapodott sokat. Azt mondták a kettő együtt nem megy. Ha van kakis pisis pelus rendesen és jó kedvű eszik akkor ha épp nem annyit hízott nem baj. Nálunk is volt olyan hét 50 grammot hízott. A védőnő is mondta semmi baja nem mindig hízik ugyanannyit.

márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán jó.

Az enyém éjjel 4 hetes korában kezdett 9 órát aludni egyben.

A második 7hetesen. Mindkét esetre húzta a száját a mi védőnönk is, azt mondta éjjel keltsem legalább 2x enni,mert így nem fog hízni.

Nem keltettem, napközben egyen.

márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szombaton fel1 tol aludt este fel7 ig vasatnap délután fel 1 tol fel9ig hétfőtől meg szépen be álltunk arra h éjszaka alszik annyit. A védőnő azt mondta keltsem éjszaka is. Van pisis pelus meg naponta v 2 naponta 1 kakis . Azt nem mértem. Anyatejes baba és van sokszor hogy csak néz rám vagy a karom és vigyorog közbe el melázik rajta meg sokszor forgatja a fejet vigyorog h piszkálja a kis száját a bimbom. Vagy ez is baj lenne h ilyen kis szórakozott cici közbe? Esküszöm már nem is tudom mi a jó. Kezdem be kattani ezen
márc. 7. 09:59
 4/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ha nem sárga éjjel miert keltenéd? Nekünk sárga volt, de amint javult a doki mondta csak nappal keltsük éjjel aludjon ahogy akar. Én biztos nem kelteném éjjel. Nekünk amikor nem keltettük ketszer vagy egyszer kelt magától, hogy éhes.
márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, hogy napközben alszik annyit egyben.

Arra figyelj, nehogy átforduljon, mert megcseréli a nappalit és éjszakát.

Aludt egy nagyobbat, előfordul, biztos szüksége volt rá.

Éjjel nem keltünk, ha éhes, ébredni fog.

márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hovarju ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele baj. Hagyd aludni, és biztos nem kelteném fel éjszaka.

Ha éhes lesz jelezni fog.

márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hetes átaludta az éjszakát kb 9 órát egyben. Szépen gyarapodott nem volt beteges. Jelentem azóta már egész nagyfiú és azóta is jókat alszik éjjel. Neki ilyen a habitusa. Minden baba más.
márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mar éjszakába át fordult az alvas. Nem sárga semmi baj nem volt vele. Köszönöm a megnyugtato válaszokat. 😊
márc. 7. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy irigyellek, a 4 hónaposom óránként kel éjszaka, nappal meg 3x20 percet alszik kb 🥲
márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező ha nem sárgult be illetve nem volt koraszülött és nem volt születése után egyéb problémái akkor nem kell éjszaka keltegetni,hagyd nyugodtan had aludjon,nekem a gyerekem az egész éjszakát végig aludta és nem volt semmi gond,hülye lettem volna keltegetni igy mind a 3an tudtunk pihenni.
márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!