Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segítsek neki, hogy...

Hogyan segítsek neki, hogy emelje a fejét?

Figyelt kérdés

A babám 2,5 hónapos minden nap van hasra téve, de 2-3 fej emelés után inkább csak leteszi oldalra a fejét és nézelődik vagy nyűgölődik. Hiába teszek elé játékot, vagy beszélek hozzá nem érdekli egy pár perc után. Próbáltam

párnával, vagy a mellkasomra fektetni, ugyanaz a helyzet. Valakinek valami tuti tipp, hogy segítsek neki?



márc. 7. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi nem csinaltunk vele semmit, onmagatol megerosodik majd a nyakizma.
márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell segíteni neki, nem is tudsz. Majd emeli, ha akarja.
márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
a legjobban a szabad mozgás erősíti a mindenféle izmokat és teszi lehetővé az ideális mozgásfejlődést. legyen sok tere forgatni a fejét, nézelődni, nyújtózkodni, rugdalni, és majd jön magától :)
márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Babáknak is van gyógytornász, nem a Dévény, ez más. Esetleg meg lehetne nézetni tornásszal.
márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nézesd meg. Lehet semmi baja, de lehet, hogy baja van. Mi babánknak hypoton volt a nyaka ezért utált hasalni. Kapott tornát és sokat javult. És ha kiderül semmi baja akkor meg várj türelemmel. Mindegyik baba masképp fejlődik.
márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisvasút, ami önműködik vagy karácsonyi villogó dekoráció, de szerintem ezekhez lehet még kicsi.


Nálunk nagyon mentek még a fekete-fehér képek. Volt egy szamár, azt percekig nézte és gagyogott neki.

márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tornára szavazok. Nálunk nagyon kötött volt a lányom izmai a hátán, így gyűlölt hason lenni. Mindig visitott. Megmutatták hogyan kell, milyen gyakorlatokkal és otthon csináltam neki naponta párszor. Kb 2 hét után már nem bánta a hasonlevést.
márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is mutasd meg egy tornásznak. Az én kisfiam nyaka, válla feszes, ő is utalt hason lenni. Mi is vtunk tornásznál, bár túl

sok mindent nem csinált vele, de ahogy egyre többet mozgott a baba, magától is sokkal jobb lett. Most 4,5 hónapos, 2 hete fordult at magától hasra, azóta sokkal jobban megy neki a hasalás és már nem utálja. Igaz, visszafordulni még nem tud, így ha túl sokáig van hason akkor reklamál h fordítsam meg 😄de már fényévekkel jobb a helyzet mint azelőtt.

márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!