Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerült babával az első...

Hogy sikerült babával az első pár napotok idegen helyen? Mikor vállaltátok be?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy terveztem, hogy sokat utazunk majd együtt, de most az első előtt nagyon izgulok. Mennyire borította nálatok a rutint? Az később könnyen visszaállt?
márc. 7. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már egy védőnői vagy orvosi látogatás is napokra borított mindent, egy idő után el is engedtem ezt a rutin dolgot
márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Az a szerencse a szerencsetlensegben, hogy a kisfiam nappal csak babakocsiban, seta kozben hajlando aludni. Ez a hetkoznapokban nekem faraszto, de amugy pont emiatt el tudunk utazni, a napi rutin igy nem borul olyan szinten, hogy ugyanugy 3-4 orankent elalszik, mint itthon.

Viszont ha kimaradna egy delutani alvasa (2x alszik meg, 11 hos) akkor vilagvege lenne, szoval ez semmikeppen nem lehet nalunk opcio.

3 honapos koraban aludtunk eloszor mashol, azota kb 2 havonta elmegyunk egy hetvegere valahova.

Szerencsere idegen kisagyban is problema nelkul elalszik este, bar a sajat itthoni matracat mindig visszuk, nem tudom, ez szamit-e.

márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem nagyon van rutin így nem is borul 😅🫠.


Viccet félretéve. Mi 7 hónaposan most utaztunk el. Annyi új inger volt, hogy jó nagyokat aludt. Hosszú hétvégét voltunk el, de teljesen kidőlt a nyaralás alatt. Nem volt vele gond, bedobtuk mi is a babakocsiba és sétáltunk vele, míg elaludt, aztán kint hagytuk a teraszon aludni. Addig mi tudtunk beszélgetni/enni stb.

márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 hónaposan voltunk először, én fontosnak tartottam, hogy meglegyenek az első oltásai. Vendégházban voltunk, ahol nem zavartunk mást az össze-vissza napjainkkal. Nyilván minden borult, de nagyon jól alkalmazkodott a babánk. Hosszabb útra (értsd 5-6 óra) majd egy évesen mentünk vele először, mert utált autózni. Akkor mertünk először elindulni vele, de indulásnál elengedtem minden stresszt, lesz ami lesz és ahogy lelazultam, eljutott az agyamig, hogy ezt én gondolom túl. Az amúgy 20 perces úttól is kiboruló kislányom lazán bírta egy hosszabb megállóval gond nélkül az utat meg a környezetváltozást is. Sosem aludt babakocsiban, vagy hordozóban, a hegyekben lazán elnyomta a friss levegő, csak néztünk egymásra a férjemmel, hogy ez kinek a gyereke??? :D

Mostmár lassan két éves, már ő is kezdi élvezi a programokat. Szóval aki ugyanolyan kilátástalannak érzi a sorsukat, mint mi akkor, annak üzenem, hogy VÁLTOZNI fog, kitartás! :)

márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pár hónapos volt,amikor be kellett feküdnünk a Sote 1-re. Mivel vidéken lakunk, az alapítványi Ronald McDonald házban kaptunk helyet.


Megoldottam,nem volt semmi gond. Az egyetlen probléma az volt,hogy apuka ott nem aludhat, 17-kor el kell mennie.

De alapvetően nem volt semmi gond.

márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont egy éves lett, mire lehetőségünk volt elmenni egy kis tengerparti nyaralásra.

Minden akadályt nagyon jól vett a gyerkőc (repülés, nappali alvás, evés stb.), egyedül az éjszakai alvás indult nagy ordítással az ismeretlen helyen, amit pont nem vártam, mivel cicin szokott elaludni, így azt hittem, hogy azzal nem lesz baj 🙃

Szerencsére ha egyszer elaludt, akkor már végigaludta az éjszakát, mint itthon.

Nekünk semmilyen rutin nem borult az utazástól, de amúgy sem élünk kőbe vésett rutin szerint, elég rugalmas a fiam is, én is.

Én egyébként mentem volna vele már hamarabb, de akkor tudtunk neki személyit csináltatni.

márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

8hetesen nyaraltunk semmi.nem.változott.

Neki csak te kellessz

márc. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2,5 honapos koraban voltunk eloszor, azota is megyunk rendszeresen. Soha nem boritotta a rutint egy utazas sem, mindig ragaszkodunk az alvasaihoz.
márc. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!