Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babáitok kutacsa...

4 hónapos babáitok kutacsa mekkora? Kislányomnak csak ujjbegynyi, az nagyon kicsi?

Figyelt kérdés

Igazából nem mondták, hogy baj lenne. Meg nőtt is a feje eddig rendesen. 34cm fejkörfogattal született, és most 40,5-41cm neki.

Csak érzem hogy pincurka a kutacsa és most oltásnál mondták, hogy ujjbegynyi. Ugy tudom olyan 1 éves korig nyitva kellene maradjon, nem fog neki túl hamar záródni? Fejformája szerintem hosszúkás, erre rákérdeztem, de azt mondták hogy nem, és normális.

Amúgy nincs más baja, csinálja amit kell.


márc. 8. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvosok azt mondták minden oké vele, akkor itt tőlünk mit vársz?

Ha gond lenne mondták volna

márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmit, csak hátha van valakinek tapasztalata. Ennyi.
márc. 8. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem fogalmam se volt mekkora, nem tudtam kitapintani és nem is szerettem tapogatni a fejét, aztán egyszer mondták, hogy bezáródott, felesleges ezzel foglalkozni.
márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem nézegettem, méricskéltem a kutacsát. A védőnő tapogatta, néha a gyerekorvos is. Nem mondták, hogy gond lenne, nem foglalkoztam ezzel.
márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2*2 cm volt neki.

Ha túl hamar bezáródik, azt figyelni szokták.

márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!