Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a babakocsis autós hordozó...

Aki a babakocsis autós hordozót használta a kocsiban, meddig használta? A benne lévő szivacsos szűkítő is végig kényelmes volt a babának?

Figyelt kérdés
márc. 9. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szűkítőt akkor vettem ki, mikor már láthatóan túl szűk volt (a feje melletti párnák főleg). Pláne, hogy nyár is volt, beleizzadt. Nem tudom, mekkora lehetett ekkor, szerintem a szükségesnél tovább volt bent. Talán 3 hónapos volt.


8 hónaposan vettünk gyerekülést, 0-18 kg-s kategóriájút.

Mai eszemmel már ezt az ülést használtam volna újszülött kortól.

márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy volt vegig kenyelmes, a szukitot ki kell venni, ahogy no a baba :D

Mi olyan 2,5 hos koraban vettuk ki es 6 hos koraig hasznalta a hordozot. De azt tisztazzuk, hogy ugye tobbfele hordozo van, a mienk 70 centiig volt jo csak, igy nyilvan hamarabb kinotte, mintha nagyobb lenne. A sulyhatart nem ertuk el, de van, akinek nagyobb a babaja es sulyban novi ki hamarabb.

De vannak olyan hordozok, amik 85 centiig is jok.

Szoval ez tok valtozo.

márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A miénkben nem volt szűkítő. Kb 5-6 hónapos koráig használtuk, akkorra már elég szűkös volt.
márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A lányom elég pici, 10 hónapos koráig használtuk. Szűkítővel 4-5 hónapos koráig.
márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem használtunk szűkítőt, és a fiam egy éves korában cseréltük le a gyerekulest.
márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűkítőt nem használtunk és 10 hónaposan nőtte ki. Akkor volt 77 cm.
márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy kell azt a szülítőt használni? Én mindig még pokrócot teszek be alá
márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7, eszednél vagy? Veszélyezteted!
márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szűkítőt 2 hónapig használtuk, a hordozót pedig 5 hónapisan kinőtte mind a 2 gyerekem. Pedig a lányom elég kicsi a korához képest.
márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nagyobb fiam 8 hónaposan nőtte ki a hordozót. A kisebb másik típusban ül (Joie i-snug), az még jó neki, ő most lesz 8 hónapos, elvileg 75 cm-ig használható, szerintem az még kb 2 hónap. A szűkítőt kb 5 hónaposan szedtük ki.
márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!