Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a babáknál a magas,...

Milyen a babáknál a magas, vagy gótikus szájpadlás?

Figyelt kérdés

Ha töltök fel képek meg tudjátok mondani?

Helyettes doktornőnk volt tegnap és oltást adott be. Ő említette, hogy olyasmi a babámnak.

Kicsit megijesztett.


márc. 13. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi ijesztett meg?

Attól eltekintve, hogy nehezítheti a szoptatást, akár el is lehetetlenítheti.

Teendő nincs vele. Mást nem zavar.

márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor született nem mondták? Nekünk a kórházi zárón rajta van. Eddig azon kívül, hogy nem tudott szopni nem láttunk semmi hatrányát. Az orvos is azt mondta általában a szoptatás gond. Előrr ne paráz. Van akinél semmi gond nem lesz sem beszéd sem más téren.
márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem mondták a kórházban, de megijedtem, mert azt hittem valami egyébre is utalhat. Nem nagyon volt kommunikatív a doktornő ezzel kapcsolatban. Mondjuk az is igaz, hogy rosszat se mondott.

Megpróbálok feltölteni képet. Légyszi ha mégkérlek, megnézitet?

Köszönöm!

márc. 13. 10:39
 4/12 A kérdező kommentje:
márc. 13. 10:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes amit írtok, mert nem volt nehezített a szoptatás. Igaz hamar abbamaradt, de annak más oka volt. Viszont nem igazán szeret cumizni, és cumisüvegből is kb 10 perc mire “végez” mondjuk 170ml-el.
márc. 13. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A fiamé is hasonló bár nem vagyok orvos csak mint laikus néztem. Én kérdeztem a gyerekorvost is, mert a kórházban alig mondtak bármit. Ő mondta amit írtam, hogy ritka ha van belőle más is, mint szoptatas probléma. Ha lesz valami akkor meg kezelhető. Pl ha beszed logopédus. Nálunk a cumisüveg jobban ment neki, de ez is ugye minden baba más. Szerintem előre ne aggódj. Ha lesz a saját dokitok kérdezz rá utana biztos megnyugszol
márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben, rá fogok! Köszönöm. Inább azért aggaszt mert neki volt szívfejlődési apró eltérés is, és eszembe jutott hogy talán valami egyebet is jelezhet ez így együtt. Bár eddig ezt így nem jelezte senki, csak nekem fura. 😞

Nálunk a szív eltéresekkel nincs teendő, meg nyilván ezzel sem. Csak nekem pl a kórházban nem jelezték.. vagy hogy azt se tudom, hogy gyakori-e es tenyleg nem kell megijedni, vagy amúgy viszonylag ritka. Persze ha nem okoz semmit akkor oké, csak mégse vagyok teljesen nyugodt.

márc. 13. 11:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Én se tudtam mi az, mert korábban nem találkoztam vele. A dokink engem megnyugtatott meg olvastam is róla. Nem olyan ritka dolog
márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk se okoz majd gondot. Köszi, hogy írtál.
márc. 13. 12:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, egyik gyermekünknek is az van. Okozhat szoptatási nehézséget, de nem mindig. Fogszabalyozásnál tudtam meg egyébként. Nekem azt mondta az orvos, hogy gyakrabban keskeny ilyenkor az állkapocs, ami okozhat fogtorlódást. Illetve vannak szindrómák, amelynek egyik jele, de önmagában semmit nem jelent.
márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!