Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekülést autóban melyik...

Gyermekülést autóban melyik oldalra teszitek?

Figyelt kérdés
márc. 13. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

A vezető ülés mögé szerettük volna, de kicsi az autó a férjem meg magas így nem fért be oda. Szóval az anyósülés mögött van.

A legveszélyesebb hely az autóban az anyósülés, oda soha nem tennék gyerekülést, nem is értem manapság miért nem tiltják.

márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Úgy jártunk mi is, mint az előttem szóló. Sofőr mögé szerettük volna tenni, de nem tudtuk tőle az ülést annyira hátratolni, hogy a férjem kényelmesen tudjon vezetni. Ezért áttettük anyósülés mögé.
márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Az anyósülés mögé, az a legbiztonságosabb.

Kolléganőmnek 2 kicsi gyerek közül az maradt életben frontális balesetben, aki az anyósülés mögött volt. Karcolás nélkül megúszta.

márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A többi meghalt?
márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Miből gondolod, hogy az anyósülés mögött a legbiztonságosabb?

Úgy tudom, hogy a vezetőülés mögötti hely a biztonságosabb, mert ütközés esetén a sofőr reflexből magát védi és arra törekszik, hogy ne nála történjen a becsapódás.

márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Anyós ülés mögé.
márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#14


A sofőr mögött ülő sajnos igen.

márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!