Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások is szokták fizikailag...

Mások is szokták fizikailag ilyen rosszul érezni magukat nap végére egy 8-9 kilós babát gondozva, vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már du. 3 órára iszonyatosan fáradtnak érzem magam minden nap egy pár hete(hónapja?). Persze emelgetem sokat a babát meg vigyázok rá, fogom, stb mikor két lábra szeretne állni, de házimunkát nem annyira csinalok- kivéve a nagyon basic. Most már kezdek megijedni

márc. 13. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon odavan mindkét kezem. Előjött az alagút-szindrómám, reggelre zsibbadnak az ujjaim. Vannak jobb és rosszabb napok, de alapvetően rosszul bírom. Pedig terhesség előtt súlyzókkal is edzettem.
márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hatszor megszakított alvásokkal hónapok óta az is csoda hogy a fejem tudom tartani estére.
márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Akkor ez mellé mondjuk képzelj el egy nagyobb tesót akit hozni vinni kell suliba, tanulni vele és még éjszaka pavor alvó és alvajáró.

Ugye nem is annyira nehéz...

márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a délutáni alvás után van a lelki mélypont, és ettől fizikailag is gyengének érzem magam olyankor. Tényleges fizikai problémát az éjjeli szoptatás jelent, mikor fekve próbálom átrakni a fiam a másik oldalamra. Rendszeresen húzódásom lesz tőle. (Most már nem, önállóan átmászik már.)
márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pff mint a mosott f.s..minden bajom van, éjjel max 3 orat alszik egybe, csak szoptatva alszik vissza , nappal kb semmit nem alstik csak ha tolom a babakocsiba..szerinted? Zombi filmet tudnának velem forgatni..
márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

#3


Ezért nem vállalnék egynél több gyereket. Ha kivagyok így is, hát nem vagyok a magam ellensége.

márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha visszamesz dolgozni meg rosszabb lesz. En tok jol voltam mikor itthon voltam. Most 5.30kor keles. 6.30kor indul a csalad,2 gyerek. Egyikrt oviba, masikat suliba lerakni. Utanaberohanok reggelit venni es beesek a munkahelyemre. Sokszor mar itt elfaradok. Aztan melo,hazabevasarlok. Es lehet nekiallni a hazimunka,fozesnek,kicsi uvolth jarszak, a naggyal tanulni kene. Ferjem estig dolgozik.19kor mar melypont van,neha csak fekszek a szonyegen es keptelen vagyok felulni is. 21kor mar horkolunk mindannyian.
márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!