Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név illene a Rózsavölgy...

Melyik név illene a Rózsavölgyi vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Ilona, Júlia, Bodza, Hanna, Petra, Hajnalka, Olívia, Szófia, Izabella. :)

Esetleg ha van olyan ami szerinted illene hozzá, nyugodtan írd le.



márc. 16. 17:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú vezetéknévhez rövid utónév passzol. Ráadásul ez a név kissé arisztokratikus hangzású, nem rossz értelemben, ezért egy komolyabb hangzású név kellene. Szerintem pl. Edit, Odett, Adél,de a Júlia is egészen kiváló.
márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Júlia a keresztnevem, nem szeretem.

Sokkal jobban örülnék bármilyen fiatalosabb névnek, amiben nem virít egy ormótlan hosszú “ú”. Egyesek olyan hangsúllyal nyújtják meg, amikor egyben kiejtik, mintha gúnyolódnának (a hangzása olyan). Mintha valami kiállhatatlan kényes-fényes királykisasszony lennék.

A legrosszabb, amikor idegenek önkényesen kezdenek el Dzsúliázni meg Huliázni… na, ilyenkor hányni tudnék.

márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Petra és Olíva a legjobb, tudom az Ildikó nem volt opció, de szerintem az meg jól hangzik
márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Anett,Beatrix,Gerda,Helga,Kármen,

Kamilla,Letícia,Nóra,Regina,Viola

Tamara,Zamira.

márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Júlia, Hanna
márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a vezetéknév,ha a kérdés nem is valós,de véleményem szerint bármelyikkel jól hangzik.
márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Júlia, Izabella, Szófia
ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Júlia
ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!