Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fiúnév tetszik nektek...

Melyik fiúnév tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés

márc. 16. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Nimród
Konrád
44 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Miért számít a véleményünk? 2 felnőtt embernek ne legyen már ekkora feladat, kiválasztani a gyerek nevét...Ez lustaság és mit számít, hogy kinek melyik név tetszik jobban, mit befolyásol az, hogy az anyának és apának melyik fog tetszeni? Nem értem ezeket a kérdéseket...Én biztos rosszul érezném magam, ha rátalálnék 15 év múlvva a saját nevemre és hogy itt véleményeztették azt..meg irják róla hogy milyen ronda, fúj nem tetszik....elszomorító hogy ennyi akarat nincs az emberekben főleg azokban akik egy új életet, gyereket fognak felnevelni és a nevét nem tudják eldönteni. Mások tetszése, nem tetszése kell hozzá mint valami csecsemő akit be kell pelenkázni hisz ő nem tudja magát ellátni. Az élet más területén is ennyire életképtelen vagyy kérdező vagy ez ennyire nehéz feladat számodra?:
márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Egyik sem tetszik :D

Az összes Nimród nevű gyerek, akit ismerek (van jópár) problémás... A Konrád meg koravénnek hangzik.

Nekem a Zéta tetszik, de másnak meg lehet, hogy nem. Azt válasszátok, ami Nektek tetszik, ha meg nem tudtok megegyezni, dobjatok fel egy érmét, vagy lehet két keresztneve is.

márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
#2. Így hívják a Fiunkat!
márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
3-és? attól mindenkinek kell hogy tetszen mert a ti fiútok neve? XD
márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

A Konrád meg koravénnek hangzik.

Ez azért erőltetett, sosem hangzott nekem így a Kondrád pedig néztem a Jóban rosszbant, ott volt egy Kondrád és simán csak egy név volt.

márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kötekvő #4. Zéta a fiunk neve és ő nem a fiúnk, hanem a gyerekünk.
márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
#6 úgy tűnik ma tele van a gyk frusztrált emberekkel, akik itt vezetik le a feszültséget!😅 már-már vicces. :D
márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nem ez alapján fogunk dönteni egyszerűen egy szimpla kérdést tettem fel csak is kíváncsiságból! A másik meg attól hogy egy kérdést teszek fel, neked nem kell így kommentelni, sőt egyáltalán kommentelni, vagy ennyire unalmas az életed és ennyire sok utálat van benned hogy így bele kell állni a másikba?!

Ja és amúgy ki mondta hogy saját gyerekem nevét akarom eldönteni? Könyvet is írhatok vagy szimplán érdekel ismeretlen ember véleménye mert épp úgy unatkozom mint te…

márc. 16. 22:24
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
6--Basszus, te irtad hogy #2. Így hívják a Fiunkat! aztán írod ő nem a fiúnk, hanem a gyerekünk. Szedd már össze a gondolataidat, nyilván mindkettő ugyanazt jelenti...
márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8.Nektek lehet unalmas ha ennyire nem tudtok dönteni...felnőtt emberek vagytok. ez nem megy nektek ne is legyen gyereketek!
márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!