Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom popsija, puncija...

Kislányom popsija, puncija piros pöttyös. Van olyan pötty, ami már hólyag, és ki is fakad. A gyógyszertárban Bepanten Plust adtak, de nem ér semmit. Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot kellet szednie 2 hétig, akkor kezdődött, váltottunk popsitörlőt is, lehet az volt a baj.
2010. okt. 26. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Bóraxos popsikenőcs. Az mindenre jó.
2010. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sudokrém
2010. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a Sudokrém segített ilyenkor a legtöbbet, úgy hogy a doktornő írt fel mellé még vmilyen gyógyszertári krémet is és felesben össze kellett keverni a Sudokrémmel. Sajna a nevét nem tudom, de a gyerekorvos biztosan tud valamit felírni, mert gondolom ez most az antibiotikumtól van. És ha elfogadsz egy jótanácsot, most mellőzd a popsitörlőt és próbáld meg a langyos vizes lemosást, puha textilpelenkával. Mikor ilyen volt a kisfiam popsija, úgy vettem észre, hogy még a popsitörlő is mintha irritálná, csípné a bőrét. Azóta is gyakran csak vízzel mosom le, jobb a bőrének és olcsóbbb is.:)Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2010. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Biztos,hogy boraxos kenőcsöt fog mondani.Nem tudom,hogy vény köteles-e,de nekünk ő írta fel.A leírásod alapján olyan mint nekünk,amire a doki azt mondta,hogy gomba! :(
2010. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Boraxos krém a gyógyszertárból!!(vény nélkül veheted) Meg canesten kenőcs!!Ez bizony gomba!:S
2010. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak!
2010. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Több mint valószínű, hogy az antibiotikum is közrejátszott. Vegyél neki Normaflort, és legalább 5napig add neki. Naponta 2x. Tehát a 10-es csomag fogyjon el. Az nagyon sokat segít. Ha antibiotikumot kap legközelebb akkor feltétlen add mellé. Mi ilyen esetben egy kis canesten krémet használunk, illetve rá a sudocrem. A borax-os gyógyszertári nekünk nem jött be. Amúgy mi minden pelenkázáshoz a sudocremet használjuk, és szerencsére eddig 3x volt csak ilyen gondunk. Jobbulást a kislánynak. 9 hós kislány anyukája
2010. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, kapott Normaflort amúgy. Azóta már rendbe is jött, kicsit piros még, lehet, csak türelmetlen voltam, tehát használt a Bepanten Plus.
2010. okt. 27. 20:10
 9/9 anonim válasza:
Az én kislányomnak is piros foltos volta a kis puncija és a popsija. De dokinéni megnézte és mindent rendben talált.
2014. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!