Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen fürdetőt és popsikré...

Ki milyen fürdetőt és popsikrémet használ?

Figyelt kérdés

márc. 24. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Fürdetőt addig nem használtunk, míg nem kúsztak/másztak. Utána neogranormon tusfürdőt.

Popsikrémet is csak akkor használtam, amikor pirosodott a fenekük, amúgy nem. Sudocreme

márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Unguentum fürdető, utána Gabi.

És Sudocream.

márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Az első jó néhány hónapban nem használtunk fürdetőt, utána is ekcéma miatt Lá Roche Posay-t bőrgyógyász javaslatára, popsikrémet pedig mi csak éjszakára raktunk, sosem volt piros a feneke, az Sudocream volt.
márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi születésüktől fogva Gabi fürdetőt tettünk picit a vízbe,a bőrére nem kentem,csak kb 1 éves kortól.Sudocreamet használtunk.
márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Babylove furdeto es popsikrem. Ha piros a popsi akkor Bepanthen.
márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 èv alatt semmilyen fürdetőt nem hasznàltunk. Fenekère Bepanthent vagy Neogranormont, ha kipirosodott
márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bioderma atoderm olajtusfürdő, popsikrémet csak ha piros. Akkor sudocrem, vagy bepanthen
márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Biodermat szuletesetol - mar 8 eves, de borgyogyaszaton dolgozva tudom mi van az alsokategorias kencekben, soha nem kennem a gyerekemre.

Popsikrem akkor kell ha piros, ez par havonta 1-1 alkalom, akkor Sudocream.

márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

8, ezt viccnek szántad? 🤣 A Bioderma és a Sudo határozottan alsókategóriásnak számít az összetevőik alapján.

Az összetevőket elemezve még sajátmárkás termékek között is jobbat találni.

márc. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Dora Naturát használok a kislányom fürdetésénél, nagyon szeretjük. Popsira Naturland kenőcs, de ha nagyon kipirosodik, Sudocrem.
márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!