Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam legurult az ágyról a...

Kisfiam legurult az ágyról a habszivacsra. Lesz baja?

Figyelt kérdés

Kisfiam kb 30 cm-ről leesett alvás közben az ágyról a habszivacsra. Ez egy jó masszív, vastag habszivacs.

Felsírt egyből, nincs rajta ütés nyom.

Szerintetek?



#Ágyról leesett
márc. 24. 20:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
9,5 hónapos
márc. 24. 20:28
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én figyelgetném,de nem gondolnám,ha habszivacsra esett,hogy nagy baj történhetne,de sose lehet tudni. Figyelgesd van e bármi tünete. Nincs az ágyán leesésgátló amúgy? Mert nyilván nem hagytad a nagy ágyon egyedül az alvó gyereket,gondolom.
márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szoptatás után velem alszik, én meg már annyira ki vagyok merülve hogy belaludtam közben. Legurult…

Sajnos alapból most beteg, alig alszik napok óta, szóval elég nyűgös volt ma, de fáj a torka is, lehet amiatt…

márc. 24. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit akartam még,hogy nagyobb a valószínűsége,hogy megijedt rá minthogy baj legyen. 1# voltam.
márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is az ágyról gurult le, de ő parkettára.8 hónapos volt, nem lett baja.

Ne aggódj, a habszivacs puha, nem lesz baja.

márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek kérdező. Amúgy a 30 cm nem olyan nagy,azt gondolom. Ha nincs rajta ütésnyom se,nem lesz hányás vagy aluszékonyság,ilyesmi,én nem aggódnék ezen. De tuti nem lesz. Jobbulást! 1# voltam.
márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Semmi komoly baja nem lett
márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, ha ráadásul szivacsra. Ilyen álomban leeséstől én is megijednék hirtelen, ő meg érthető, hogy szintén, próbáld úgy, hogy te fekszel kívül, nálunk is így van, így tuti nem esik le.
márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
30 cm az szinte semmi. Ne aggódj.
márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Előfordulhat konnyen, de csak kédobb derul ki lett e maradando szellemi károsodása
márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!