Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljátok végig a...

Hogyan csináljátok végig a napot pici babával, amikor betegek, gyengék vagytok?

Figyelt kérdés
márc. 25. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan a túlélésre játszva.
márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk úgy hogy a gyereknek van egy apja aki ilyenkor segít és átvállalja, ha neki el kell mennie akkor nagyszülők, barátnőm segít
márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Túlélő üzemmódban. Tavaly ilyenkor családi hányás-hasmenés volt a program. Mire mi szarul lettünk, a gyerek meggyógyult. A túlélésért küzdöttünk kb. Az is nehéz volt, hogy az ajtóig elmenjek. Akkor adtam fel a képernyőmentes elveimet. Kapcsoltam mesét.
márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Pont ebben vagyunk. Benyeltünk valami hányós-hasmenéses vírust, ha felállok, remeg a lábam. Közben a gyerkőc hiába kakil 10x egy nap, mégis pörög ezerrel, én meg zombi üzemmódban. A férjem nyilván dolgozik, 4 után átvette a kisfiúnkat, most fekszek picit, próbálok lent tartani pár falatot.

Nap közben igyekeztem körberakni játékokkal, amik érdeklik és egy helyben játszottam vele, meg párszor megmentettem attól, hogy kinyírja magát. 8 hónapos egyébként.

márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Szabadságot vesz ki a férjem.
márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
En sirva es fajdalomcsillapitokkal. Volt hogy sirva mentem utana 39C os lazzal az udvaron es kint fekudtem a padon. Hanyosnal fekszek es ment amerre lat, volt h az utcan elajultam es o motorozott, d evolt h hallottam h az utcan szalad mar a kis ovis. Visszajott. Azert ez kemeny igy, kellett a szerencse h ne legyen gond.
márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derjaderja ***** válasza:
100%

Nehezen. És tehetségem is van mindig akkor megbetegedni amikor q párom 24ben van. A covidok nagyon rosszak voltak, először 2 hónapossal plusz 2 évesssel.

Nagyon fájnak az ízületeim, mindenem ha beteg vagyok, most Karácsony előtt ahhoz is dupla fájdalomcsillapítót vették be, hogy reggelit tudják adni a gyerekeknek.

márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Migrénes vagyok, többször is volt hogy végighánytam a napot a fájdalomtól. Ha nagyon magatehetetlen voltam ilyen kétszer volt, akkor a férjem vett ki szabadságot, amúgy pedig ahogy előttem írták a túlélésre játszunk.


Múlt héten volt egy nagyon rossz napom, akkor egész nap amíg az apja haza nem ért a kanapén fekve olvastam kb a gyereknek.. Nem

mentünk sehova, hányni, tisztába tenni meg megetetni álltam fel csak kb.. a lakás baba biztos, de magunkra csuktam a nappali ajtót is így csak ott tudott szétrámolni mindent de azt ráhagytam. Most költözni fogunk, ott lesz végre a mama is a közelben, szerintem őt fogom áthívni még ha gond van.

márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer és tv. Nem szoktunk tvzni, ezért amikor bekapcsolom, akkor érdekli. Én meg fekszem.
márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén túlélünk.

Fekszem a kanapén és fél szemmel figyelem a gyereket, mit alkot, vagy játszom vele úgy, egyhelyben. Esetleg lemászok a földre fetrengeni mellé és játszunk ott. Ő már nem pici baba, majdnem 2 éves így ő már egész megértő tud lenni, hogy "anya nincs jól". Amikor babaként betegedtem le mellette, nekem könnyebb volt. Még sokat aludt napközben, így tudtam én is pihenni. Ha hazaér a férjem, akkor pedig átveszi a stafétát, én meg elvonulok "meghalni". Ez csak akkor nem működik, ha ő is elkapja a kórt. Márpedig rendszerint előbb a gyerek, aztán én és ha durva a cucc, akkor velem párhuzamosan a férjem is lerohad, így ketten vegetálunk a már arconpörgő gyógyult gyerek mellett. Jó buli, alig várom, hogy megérkezzen a második gyerekünk is! :D

márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!