Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem kell vékony sapka...

Tényleg nem kell vékony sapka sem egy 7-8-9 hetes babára ,ha az ember viszi valahová?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 18:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
A bundazsakos kérdésed után ez a következő?
ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%
Én vékony sapkát ilyen időben még adnék 7 hetesre. Nyári melegben már lehet nem. Az én fiam 4 hónapos, ha fúj a szél rá is adok vékony sapit, de ma levettem, mert melege volt, meg amúgy is utálja.
ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1! Mi?
ápr. 7. 18:28
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, mi van ezen a hétvégén az anyukákkal... két nap alatt ez már a sokadik kérdés, ami arról szól, hogyan öltöztessék a gyereküket. Mondjuk a bundazsákos volt a legdurvább, az tény.
ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ fàzós-e a baba, fúj-e a szèl, esetleg nap ellen is lehet hasznàlni.

Èn nem adtam rà, hacsak nem kellett tűző napon haladnunk, amit igyekeztem kerülni.

ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem épp 45+ km/h szél fúj, akkor nem. Valamelyik nap olyan volt, hogy hiába nem volt hideg, még az én fülemnek is kellemetlenül fújt.

De a babakocsi mózese ugyancsak szélvédett, oda akkor se kell 23-25 fokban.

Napkalap majd kell a későbbiekben.

ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap volt 1 hónapos a babám, én ma nem adtam rá sapkát mert nagyon meleg volt, DE az én babám eléggé izzadós fajta azért is gondoltam hogy ma sapka nélküli nap lesz és még így is melege volt neki nemhogy sapkában.

Ezt te tudod eldönteni igazából, te ismered a babádat.

ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Közel 30 fok volt ma. Felesleges a sapka
ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
7! Minden baba izzadós, mert még nem jó a hőhàztartàsuk. Az enyém is izzad, meg a tesóm egy evese is. Mondjuk érdekes, ovi mellett lakunk, és minden kisgyereken szokott vékony pamut sapka lenni ha az udvaron vannak.....
ápr. 7. 21:13
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A sapkan lovagolsz.

Most már tuti te vagy a bundazsakos kérdező.

ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!