Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabóm nehezen eszik 100%ig...

Kisbabóm nehezen eszik 100%ig tápszeres. Tegyük fel megeszik 80 ml-t és abbahagyja, éhes, tudom, de nem eszik tovább csak elalvás előtt félálomba hajlandó enni. Ettől falra mászok, mert azt nagyon nem szeretem és aggódok. Miért van ez? 7 hónapos

Figyelt kérdés
ápr. 13. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed,hogy éhes még?Lehet jön a foga és nem kíván úgy enni.
ápr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem éhes.
ápr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
7hósan miért nem eszik mar normalis kaját?
ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Azért kedves 3 as mert egy éves korig a fő tápláléka egy babának a tej. Nyilván már hozzátáplált de a tej marad az első legfontosabb.
ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

100% Tápszer és nem anyatej.

Egyébként meg már el kellene kezdeni a hozzátáplalást!

4es te is csak látszolag vagy okos!

ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Oda is irtam hogy már nyilván hozzátáplál, ha tudsz szöveget értelmezni, nem csak beszólogatni nyitod meg ezt a weboldalt. Hát bocsi, külföldön élek a 7 hós baba reggel/ este illetve uzsonnánál tápszert eszik. Szilárdat kap délben, uzsinál + vacsinál pluszba. Lehet te a 7 hósnak te már nem adsz tejet, nagy hiba.
ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, érzik, éppen mennyi ételre/folyadékra van szüksége a szervezetüknek. Nem fog sem kiszáradni, sem éhen halni. Régen én is paraztam ettől, de rájöttem, tök fölösleges. Ha nem látod rajta valamilyen betegség jeleit, akkor nem kell orvoshoz vinni, szimplán most ennyi az igénye, majd változik.
ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Anyatej és a tápszer nem ugyan az. És ha tudsz olvasni a kérdésben irta hogy 100%tápszer.... tudsz még kötekedni?
ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
És miért is? A tápszer nem a baba igényeihez van igazitva? Dehogynem. Arra irhatta hogy 100% tápszeres, mert nem szoptat mellette. Nyilván elkezdte a hozzátáplálást ennyi idősen a gyerek éhenhalna.
ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Ismerek olyat, akinek 15 hónapig egy falatot ha elfogadott, egyébként csak tápszert, semmi mást. Gyorsabban és ügyesebben fejlődött, mint más gyereke ezalatt. Ugyanúgy eszik ma már mindent is.:D De ez off.

Egyébként igen 3-as, HOZZÁtáplálás megy 1 éves korig. Tájékozódj picit, ha nem tudod.


Kérdező, lehet nem éhes már. Mennyiket eszik? Hozzátáplálás jól megy?

ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!