Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen (baba mellett is...

Milyen (baba mellett is könnyen elkészíthető) finomságokkal vártátok a kollégáitokat, amikor babalátogatóba jöttek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hozzám nem jöttek:( Csak igérték, de még nem értek ide. 20 hós a kisfiam. Nem tudom mennyi idős a babád. De csinálhatsz fasírt golyót, ha van rá időd.Tetejére sajtfalatkák, fogpiszkálóval összeszúrva. Raffaelló golyó, és ilyenek. Kis mini szendvicsek. Ezek mind könnyűk, csak egy picit időigényesek.
2010. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak sütit és pogácsát csináltam. Süti: emeletes élvezet, isteni finom, egyszerű, nem kell sütni, kb. fél óra alatt készen van, pogi: túrós pogi fél óra alatt megkel, bedagasztod, kinyújtod, kiszaggatod, megsütöd és kész. Imádták a kollégáim ezeket a finomságokat. Netről szedtem le a recepteket! Irtó finom!!!
2010. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én vettem tortilla chipset és magam csináltam hozzá tejfölös, fokhagymás szószt , paradicsomosat. kávé, üdítő, víz. ők sem gondolhatják, hogy pár hetes/hónapos baba mellett sütök főzök...
2010. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

gyroshusit csináltam. Feldarboltam a csirkemellet, gyros fűszerrel befűszereztem, wokba sütöttem. sültkrumplival.

somlói galuskát csináltam hozzá. persze ez időigényesebb.

de csinálhatsz pl piskótatekercset, az pik pak megvan. ha kell, leírom a receptet, irj privit.

2010. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én fagyasztott fornettit vettem, azt sütöttem ki és ennyi.

a barátnőim amikor jöttek, nekik somlóit csináltam, de abból is a tupperware-receptet, ami kb. negyed óra alatt megvan, mikróban.

2010. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egyszerű sütiket szoktam sütni, ha vendégeim jönnek, csupa olyat, amit csak összekeverek és megsütök, nem kell vacakolni vele.

Kakaós csiga, rizsfelfújt, sajtos muffin, csokis muffin, bögrés-mákos, gesztenyés süti, zabpelyhes-csokis keksz.

Ha valamelyik recept érdekel, szívesen leírom neked.

2010. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még van egy nagyon egyszerű túrós süti receptem is
2010. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tyűűű, én elég tróger vagyok akkor, nekem minden sütit a Győrben (Győri keksz, vagy Danone mostmár?) sütöttek az ilyen alkalmakra, mert én nem álltam neki:) Pilóta, csokis keksz, sós rágcsa, üdítő, víz, kávé. Ha nagyon ki akartam tenni magamért, akkor Fornettit hívtam segítségül:)

A lányom már 20 hónapos, mostanság már sütök, ha vendégek jönnek, de akkor is csak az egyszerűbb dolgokat, amelyek gyorsan megvannak. Persze a kicsi is "segít", így dupla idő, amíg elkészül:)

Szerintem amíg a baba pici, senki nem várja el, hogy házitündér legyél, nagyjából mindegy szerintem, hogy mit teszel az asztalra, a vendégek jó esetben nem enni jönnek, hanem tényleg a babádra meg rád kiváncsiak. Legalábbis rám senki nem haragudott, hogy csak chipset rágcsálhatott:)

2010. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, remélem sikerül majd "elkápráztatnom"őket. :o)
2010. okt. 28. 08:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet kapni fagyasztott panirozott csirkecombot ezt a sütöbe is készitheted, fasirt golyókat is kaphatsz készen

majonézes francia sali az is kész alapból.

2013. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!