Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiként nem késő 42-45évesen...

Férfiként nem késő 42-45évesen családot alapitani?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
45 már kicsit soknak tűnik.
ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
De igen. Bár itt mindenki happy-nak fogja feltűntetni a nagypapakorú apákat.
ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem ideális, viszont ha ezt dobja a gép, akkor ez van.
ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
De
ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
De, késő, de jól mondja a #4, van, amikor így alakul az élet, akkor azért csak emiatt nem kéne végleg lemondani róla.
ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
A 4-el értek egyet. Halkan pedig megjegyzem, hogy én itt olvastam előszörazt, hogy fúj fúj öreg apuka vagy anyuka. A való életben többet is ismerek és soha nem szólta le őket senki.
ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne késő? Lehet, hogy valamelyik zsákfaluban 45 éves nagypapák vannak, de azért nem ez az általános. Én egyetlen ilyet ismerek, 50 körüli apából sokkal többet.
ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Megosztó ez is, mint minden szinte a gyerekvállalás körül. Véleményem szerint attól még mert mondjuk tovább nemzőképesek a férfiak, még ugyanúgy az átlagéletkorhoz viszonyítanám a választ, ugyanis átlagban(!) hamarabb is halnak. Legalább 18 évet illene megérni a gyerek kiskorúsága miatt szerintem. Így a 61-18=43 éves nálam a határ.

Természetesen senki nem tudja előre mennyi jut neki, de éppen ezért nem szabad túl lazán számolni, mert az esélyek egyre csak romlanak az idővel.

Ismétlem ez csak az én véleményem, megpróbáltam valami konkrét dologhoz kötni, számszerűsítve a sok egyedi változó miatt.

ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint 19 évesen. :)
ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!