Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok közel 15 kilós kislányomnak? Valami jó masszív kellene, de nem tudom, milyet vegyek.

Figyelt kérdés
17 hónapos a drágám, és még szükségünk lenne babakocsira a mindennapi dolgokhoz, viszont nem tudom, milyenre kellene a mostani lecserélnünk. Még csak 3 hónapja használjuk (újként vettem), de állandóan nyikorog, és félek, hogy nem sokáig fogja bírni a strapát.
2010. okt. 27. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát igazából általánosságban a babakocsik 15-18 kg-os gyerkőccel terhelhetőek!De váltsatok biciklire inkább!Mi mindenhová azzal megyünk vagy a fiam motorozik én séta!De ink.én viszem így gyorsabb
2010. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Válts kengurura. Én nem is értem miért használnak egyáltalán babakocsit. Persze lehet bele pakolni minden szir-szart, ez az egy előnye van, de sokkal több hátránya...
2010. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én inkább bicikliznék a helyedben, igaz nem tudom milyenek a körülményetek. Babakocsiban Hauck TCM3-at mondok.
2010. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Babakocsiból Hauck. Ezek elég strapabíróak, igaz nem fél kilósak.

Nekünk volt jópár babakocsink, és ez az egy, ami a 13 kilós fiamat simán elbírja. A többit alig lehetett már tolni, mintha már nem az ő súlyának lenne megfelelő.

2010. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nyikorog, tedd be a zuhany alá, majd mikor kiszáradt fújd be WD40-el.
2010. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
14:23-as, kenguru egy 15 kilós, 17 hónapos gyereknek?! ne vicceljünk már!
2010. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nyikorog, miért kéne betenni a zuhany alá???


Simán fújd be wd-vel:)

2010. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha ráfújod a porra, és a homokra az olajat nem valami jó. Mivel össze fog csomósodni a kettő.
2010. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Le is lehet törölni, nem kell azért megfürdetni, mert az sem tesz jót.

Mi mindig megtörölgettük, így vagy úgy, és utána fújtuk be.

2010. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nos, az a helyzet, hogy nekünk egyenlőre mindenképpen a babakocsi a kényelmesebb megoldás. Panelban lakunk, a bicikli a pincében van, s mire azt onnan kibányászom, a gyereket belekötözöm, addig százszor megjárjuk a tőlünk kb. 500 méterre lévő boltot babakocsival. Gyalog még nem jó vele menni, mert nagyon forgalmas út mellett lakunk, és kézenfogva pedig nem akar még menni.

A kenguru pedig? Hát, tényleg elég vicces lenne! Már 6 hónaposan sem bírtam belepréselni, hát akkor most! Nem beszélve arról, hogy rövid úton gerincsérvet kapnék, azt hiszem... :-)

Tehát még mindig az érdekelne, hogy milyen strapabíró kocsit lenne érdemes vennem. A másikat egyébként gyakran befújom wd-vel, de nem sokáig használ.

2010. okt. 28. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!