Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje érzékeny a gyerekem...

Tejfehérje érzékeny a gyerekem ha jól gondolom és Milupa Pregomin, Humana Sl, Sinlac, Sinlac isomil a választék, melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés
Csak tippelek rá, kiütés a homlokán, a füle mögött, bűzös puki és széklet... már nem használ a homeó, sokat bukik, eddig több volt az anyatej, most 4 hós és minden evésnél pótolnom kell tápszerrel is... Gasztroenterológushoz 1 hónap múlva kaptunk időpontot, a környékünkön magánrendelés nincs.
2010. okt. 27. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt találtam: [link]
2010. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ami a 90%os támogatást illeti, a mi háziorvosunk is felírja a tápszert szakorvosi vélemény nélkül, pedig már egyéves is elmúlt a babám. Valójában nem tudom, h jófejségből teszi e vagy tényleg bárki megtehetné, de az allergiával nagyon kell vigyázni, mert egy bőrtünetet ha nem kezelnek nagyon súlyos következményei lehetnek, pl asztma is kialakulhat akár.
2010. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Neked ahogy olvasgattam hát ha tudok valamit találni,közben rájöttem hasonló cipőben járunk. 15 hónapsfiam szájakörül,arcán kiütése, karján hólyagok vannak. Szóltam az orvosnak, hogy mióta juniorggyeekitalt iszunk,kb azóta van ez,persze biztosan nemtudom, de ez volt egyedül új.Szerinte pedig hidegre csattog ki.És akkor már a HA-srais érzékeny lett volna.Észrevettem, hgy már reggel tisztába tételkor pöttyös,pedig hideg nem érte.Nagy nehezen felírta a HA-s tápit újra, a karján le is száradtak a hólyagok.A tejszín tartamú bébiételtől megy a hasa.Nekem is van tejcukorérzékenységem.

Erre olvasom, hogy a száj körüli pöttyök utalhatnak érzékenységre.

Nálunk 10.000 Ft a magánrendelés,amit nem tudok most kifzetni.A szakrendelésre meg nekem is legalább 1,5 hónapot kell várni,ráadásul a gyerekorvos nem is hisz nekem.

Pedi g jó lenne már ha tudnánkmitől csatog ki.

2010. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget! végülis felírta a horvos addig amíg a szakorvostól nem kapunk javaslatot, de tegnap már vettünk egy doboz érzékenyeknek való tápszert... és láss csodát, a gyerek éjszaka csak 1x sírt fel, amúgy meg csak enni a régi időpontban, azon kívül már most száradnak le a kiütései, nincs büdös puki és a kaki is jó színű, állagú, valamint jókedvű lett ő is és így mi is...

A doki ugyan meglepődött, mert eddig én voltam az aggódós anyuka, a védőnő szerint meg főleg... De most, ma reggel nem cikiztek a rendelésen...

Üdv

2010. okt. 28. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!