Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem forgatja mindkét...

Miért nem forgatja mindkét irányba a fejét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hetes a kislányom és egy héttel ezelőttig nagyon szépen emelte a kis fejét amikor hason volt, viszont egy pár napja azt vettem észre, hogy alig emeli meg.

Egy hete kapott kötelező oltást+a bexsero-t, azóta nem csinálja bár lehet semmi köze az oltáshoz csak én kötöttem össze.

Az 1 hós státuszon a gyermekorvos szólt, hogy C alakban tartja magát és hogy a buksiját csak a jobb oldalra forgatja és hogy vigyük el gyógytornászhoz.

Hétfőn megyünk Dévény tornára mert sajnos ilyen sokára kaptunk időpontot de addig én idegeskedem emiatt, főleg, hogy egy héttel ezelőttig szépen forgatta a kis fejét stb.

Volt valaki hasonló szituban? Komoly problémára utalhat ez?



#Dévény-torna #Nem emeli a fejét #Egyik oldalra fordul csak
ápr. 24. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Neurologushoz nem kell mennetek? Jobb lenne, ha o irna ki a terapiat neki, mert a deveny is csak egy modszer, nem mindenkinek segit.


Amugy lehet feszes, ez a leggyakoribb gond; de nyilvan ezt orvos tudna megmondani.

ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gyermekorvosnál fel sem merült a neurológus, csak a gyógytorna. 😌

Igazából az aggodalmam az, hogy eddig tök szépen emelete a buksiját és egy hete nem nagyon megy neki plussz ugye hanyatt fekve is csak jobb oldalra fordítja bár ha olyat lát, ami számára érdekes, akkor bal oldalra is elfordítja, az gyermekorvos azt mondta, hogy sokat fordítsuk neki balra a kis fejét, de sokszor keservesen sír.

Holnap felhívom az orvost és beszélek vele.

ápr. 24. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Feszes a nyaka/ törzs izomzata. Ahogy nő, egyre feszesebb lesz kezelés nélkül. Ezért kell a gyógytorna. Egyebekben ez egy könnyen megoldható probléma, és minden rendben lesz, ha egy kicsit rányújtotok oda, ahová kell.
ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!