Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos fiúbaba nem fogja...

7 hónapos fiúbaba nem fogja meg a lábát, sosem húzta még csak a feje felé se. Ez gond lehet? Egyszer itt olvastam, hogy volt akinél ilyen volt a baba és már nagyok, minden rendben. De most nem találom. Ismerős valakinek a helyzet? Ez nagy probléma?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az en fiam se csinalta soha, pontosabban a talpat meg tudta fogni, de nem huzta magahoz. Nem volt tul hajlekony, azota se, en csak ennyit latok rajta, mas gond nincs 😅
ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából az én fiam csak a térdét fogja meg. 😅szerintem ő se lesz hajlékony. Plusz elég dundi baba 😅
ápr. 24. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Az enyem se csinalta, reklamokban szoktak ilyenek lenni, nem torvenyszeru am minden amit latsz :)
ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit tud ezen kívül? Ha rendben van a mozgásfejlődése nem gondolnám gondnak de azért lehet kipróbálnám, hogy felemelném a lábait a fejéhez...
ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Átfordul mindkét oldalra, hason fekve a tengelye körül forog, még hátrafelé halad, de tegnap már szépen járt a lába úgyhogy lesz belőle valami. 😄 ma reggel pedig elkapta a lábát is. 🙏🏼
ápr. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!