Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem folyamatosan azt...

A férjem folyamatosan azt hiszi, beteg a babánk?

Figyelt kérdés

1 hónapos lesz, ha lefektetem van, hogy nyöszörög, mozgolódik.

Olyan is van, hogy túlfárad és akkor csak sír, nagyon nehéz elaltatni.


Férjem folyamatosan tőlem kérdezi, mi a baja. Hiába mondom neki, hogy egy kisbaba ilyen, mintha ő ezt nem tudná megérteni. Azt mondja, ez biztos nem normális. Már kivagyok tőle, legszívesebben elküldeném a francba. Minek vállalt gyereket, ha utána meglepődik, ha sír.


ápr. 25. 07:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van.
ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok anya is ilyen. Nyugtasd meg, hogy életben tartod a babátokat és szólsz, ha baj van, ne ijedezzen minden neszre. Bízzon benned.
ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy téged rettenetesen stresszel, hogy tőled várja a megoldást, es ha úgy gondolja, beteg a gyerek, akkor a következő gyerekorvosi látogatásra menjen el veletek és beszélje ezt meg a gyerekorvossal. Nekünk is sírós babánk volt, de a ferjem sose parazott rá ennyire.
ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ma beszél a gyerekorvossal. Remélem, ez megnyugtatja.
ápr. 25. 07:32
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Küldd el pszichológushoz és beszélj az anyjával is.
ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy baba egyféleképpen tud kommunikalni, sírással. Még nem is lát meg hall rendesen. Keress neki erről olvasnivalót, nyilvanvalóan teljesen fogalmatlan.
ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Az en ferjem is ezt csinalta, az elsonel. Annyira rettegett,stresszelt,hogy mindenkit megorjitett. Volt egy keplet a tapszer mennyisegre ,h kg alapjan mennyit kell anni,vagy gr alapjan,es o mast szamolt meg en is ,es annyira kiborult,h ott tartott h meg fogjuk olni a gyereket. En zokogtam . Annyira elbizonytalanitott mindennel kapcsolatban mert belehuzott ebbe a kepzelgeseibe. Katasztrofa volt. Aztan latta,h fejlodik,no a gyerek,valahogy szepen elmult. De sose felejtem el mikor ott allt es kozolte,h meg fogjuk olni a gyereket anyammal, mert mi maskepp szamoltuk a tapszer mennyiseget. Most mar sokat lazult,de akkor kesz voltam tole.
ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi voltam, mennyi idő kell ahhoz, hogy megint jöjjön valaki a pszichológussal...
ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Engem szerencsére nem tud elbizonytalanítani, felkészültem a babára, amennyire tudtam. Csak ez a folytonos stressz, ami benne van.. Ki fog hatni a kapcsolatunkra is előbb utóbb.

Meg is értem, mert amikor sír a baba, ő csak hallgatja, nem tud mit tenni ellene. Meg kell várnia, amíg nekem sikerül megvigasztalni.

ápr. 25. 07:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem kell megvárnia. Az én férjem az első naptól ringatta, babusgatta, ha sírt. Igenis tanulja meg a férjed is megnyugtatni a babat. Így nem tudnak összeszokni, ha ő meg se próbálja, csak ül és retteg.
ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!