Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fehér sok pont szerű pöttyök...

Fehér sok pont szerű pöttyök a baba vállán, mellkasán?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezek nem veszélyes dolgok, de eddig egy-egy volt az arcán, vagy a vállán, hasán esetleg, de most tök sok lett a két karján meg a mellkasán. Az arcán csak egy-egy. Azt mondták nekem anno hogy ezt az anyai vagy a női hormonok működése okozza náluk és iksz hónapos korukra elnövik. Hipoallergén tápszert kap, tehát nem allergia, meg Nutrilon sürítőt, de azt olvastam róla, hogy az sem allergizál. De akkor mitől lett ennyi neki?

Mondjuk szerintem engem jobban zavar mint őt. Másfél hét múlva megyünk gyerekorvoshoz, azért kérdezek itt. Amúgy bevallom nem is figyeltem mióta van neki ennyi, mert ugye mindig is volt és a gyerekdoki hétfőn átvizsgálta mindenhol és nem mondott erre konkrétan semmit sem. Szóval nem tudom mikor lett neki ennyi. Mosószert nem váltottunk, sem fürdetőt sem.


ápr. 25. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét gyerekem csúnyán nézett ki, de viszonylag hamar elmúlt. Nekem a szoptatást és a hormonokat mondták. Védőnő úgyis jelzi, ha aggódni kellene. Ha megnyugtat, akkor van facebookon egy vakcinainfó - az orvos válaszol csoport, ahol igazi orvosok válaszolnak. Képet is tudsz nekik mutatni. Jelentkezz a csoportba és név nélkül kérdezhetsz.🙂
ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja a védőnővel nem vagyunk jóban, azért majd a dokitol kérdezünk 🙂. De akkor nem kell aggódnom?

Mondjuk a védőnő azt sem mondta el a baba (lány baba) születése után,hogy az is normális ha vérzik minimálisan a hüvelye mert ezek a pöttyök meg a vérzés a női hormonok beindulàsa miatt vannak. Majdnem szivszélütést kaptam gondolhatod, mikor enyhén véres volt a pelus.

ápr. 25. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:

1#


Leírás alapján nem kell aggódni. Amúgy nekünk bőrgyógyászati probléma is volt az egyiknél, ettől teljesen független (foltok a testen), az 5. doki tudta diagnosztizálni. Szóval teljesen mindegy elviszi e az ember orvoshoz😀 A bőrdokik tippelnek, mert piciknél allergiát se vizsgálnak...

ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Feher pontok a hormonok miatt vannak.

Majd elmulnak.

ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a hormonok miatt csak olyan sok lett aztán az bizonytalanított el kicsit.
ápr. 25. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is rengeteg volt, főleg az arcán. Azt mondta az orvos, hogy ürülnek a hormonok és azért ilyen. Nem emlékszem pontosan, de sokáig tartott, mire elmúltak, több hónap. Amíg nem született meg a kisfiam, addig nem is tudtam, hogy létezik ilyen, soha nem láttam még senki babáján.
ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!