Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fognak stabilan a...

Mikortól fognak stabilan a babák? Mikortól nem “remeg” a kezük? Tudom baba függő, de mégis ki mit tapasztalt a saját babájánál?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbik 3 hónaposan már úgy markolt bármit, ami érdekelte, hogy alig szedted ki a kezéből. A kicsi most lesz 5 hónapos, most már amit a kezébe vesz, azt nem ejti el véletlenül, tudja forgatgatni, nézegetni, szóval stabil.
ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az enyém is tudja forgatni, és nézegeti is. De csak amikor hanyatt fekszik. Ha ölbe fel van véve akkor kicsit megfogja majd le ejti. Hason fogva oda megy megfogja, megrágja, majd ráng egyet a keze és azzal a lendülettel eldobja. Szerintem nem akarattal. Ülni még nem ült fel magától. Lehet ez a gond, de úgy aggódom ez a kéz”csapkodása” miatt.
ápr. 25. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp most dobott fel nekem a Google Fotók egy kereken 2 hónapos kori videót, ahol már magabiztosan rázta a kis csörgőt. Pedig úgy rémlett, később volt ez, mert azt a csörgőt nehezebben is fogta marokra (plüss, és vastag volt a fogó része, nem állt annyira kézre neki). De ezek szerint rosszul emlékeztem.
ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!