Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba sose ijed meg a...

Kisbaba sose ijed meg a nagyobb zajoktól. Nagyon ritkán össze rezzen, de tényleg nagyon ritka. Amúgy nem baj ha nem ijedős, csak nem értem, hogy idegen kutyaugatástól sem rezzen meg. Ez normális így?

Figyelt kérdés
El vittem hallás vizsgálatra, a hallása rendben van. De gondoltam. Mert egyébként figyel meg minden. Csak ismerős kisfia mindentől megijed, mindenre össze rezzen, az enyém meg kőkeményen ül és néz. Amúgy nagyon aktív, jó kedélyű baba.

ápr. 26. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetöen nem halálos csend van körülötte otthon és megszokta, hogy vannak zajok. A kutyaugatás meg eleve nem ijesztö, amíg nem tanul meg félni a kutyától.

Az ismerös meg gondolom még levegöt sem vesz hangosabban, akkor nem csoda, ha a gyerek mindentöl megijed.

ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!