Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez újszülött kortól használható?

Ez újszülött kortól használható?

Figyelt kérdés

0 hó van ott, azt látom, de eddig úgy olvastam, hogy ezek a rugalmas kendők amik a legjobbak a pici babáknak.

Van itthon ilyenunk, még a nagyobbik lányunk ám vettük nagyobb korában, de végül sosem használtuk, de ha valóban nem árt egy 4 hetesnek, akkor eléggé megkonnyebbulnenek a mindennapok.

Köszönöm, ha válaszolsz


[link]



ápr. 27. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy kenguru, ahogy írja is az oldal. Nem hogy 4 hetes gyereknek nem használnám, de úgy menne a kukába ahogy van. Borzalmasan káros kenguruban hordozni a gyereket. Inkább szerezz be egy rugalmas kendőt.
ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam :( Mi meg bedoltunk anno az eladónak, még jó, hogy nem használtuk. De azt sem értem miért jó a honlapon is felrevezetni az embereket.
ápr. 27. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk az is ott van, hogy 5,5 kg-tól
ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyi már megvan a kislányom, de mindegy is akkor.
ápr. 27. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem ùjszülöttnek valò.Close Caboo szó szerint jò újszülöttnek, 16-18 òràs gyerekemet abban hoztuk haza.
ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Formázottat nem szoktak újszülöttnek javasolni. Vegyél egy rugalmas kendőt akár használtan, jó áron ki lehet fogni. :)

Egyébként nem vagyok szakértő, de szerintem nem olyan rossz kialakítás nagyobb babáknak, kép alapján térdhajlatig alátámaszt, szóval ki azért nem dobnám.

ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Rugalmas kendo, szovott kendo, karikas inkabb egy ujszulottnek.

Aztan ha szelteben-hosszaban beleno, akkor lehet mei tai, mini csatos hordozok.

Utobbikhoz en azt mondom, hogy menj el egy klubba, mert fontos lenne probalni.

Close caboo-t amugy en is csak ajanlani tudom, ez egy rugalmas kendos hordozo, de ha egyszer megkotod, utana karikakkal kell allitani, nagyon egyszeru hasznalni, mi is imadtuk. 8 kiloig, elol vagy csipon hordozashoz van.


Egyebkent az altalad linkelt hordozo nem annyira rossz, csak annyi baj van vele, hogy mivel nem allithato, ezert csak egy par honapig lehet jo max, az is inkabb olyan 4-5 honapos kortol, amikor beleno kb. Brendonban amugy szinte minden eszkozt kengurunak hivnak, de nem kell azonnal a kukaba dobni csak a neve miatt :D Ebben teljesen jol fel tudja venni az M alakot a baba akkor, ha megfelelo idoben hasznaljak. De amugy nem praktikus, jobban megeri egy olyan csatos, ami mindenhol allithato. Meg ugye nyilvan kifele nem hordozunk, baba arca mindig a tested fele legyen.


Hordozos klubban ebben is tudnak segiteni, hogy mikortol es meddig tudnatok ezt hasznalni.

ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Ilyenünk van nekünk is.

Oké, hogy kenguru van odaírva, de ez nem a klasszikus lóg a lába lefele téma. Ez térdtől térdig tart.

Barátnőm hordozási tanácsadó, ő is simán rábólintott.


De valóban, ez késöbb, olyan kb 3 hós korától lesz jó.

ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Én ezt használom. 1 hónapos a kislányom.

[link]

ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!