Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergia? Mellékhatás?

Allergia? Mellékhatás?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom. Oltás után ha a házban van szörtyög, tüsszent néha, nyugtalan, felsír, néha kapkodja a levegőt, alvás közben mostanában mintha horkolna. Ha szívom az orrát minimális vagy semmi nem jön, nem csorog az orra egyáltalán, néha száraz "cucc" van benne csak. Panadolt kapott 3 napig de semmi javulás. Orvos látta, tüdeje, torka tiszta. Sem házi állat, sem növény nincs a lakásban. Allergia lenne? Ha igen mire? Vagy az oltás után járt így valaki? Fogzik is, sok a nyála, de csak a házban csinálja ezeket kint a szabadban nem, vagy ritkábban.

ápr. 30. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Követem..
máj. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ti is így vagytok?
máj. 1. 06:51
 3/17 anonim ***** válasza:

Néha igen. 10 hetes,mi is most voltunk oltáson,emlitettem,megvizsgalta,nem talàlt semmit

.

máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mi is így vagyunk. :( Már nem tudom mire gondoljak.
máj. 1. 07:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Énse. De nem hiszem,h nem jön senki aki volt hasonló helyzetben..
máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A miénk is már az első oltástól fura tüneteket produkált. Akkor már elkezdett szörtyögni stb. Akkor kapott kezelést megfázásra, majdnem 2 hét alatt múlt el. Most a 4 hónapos oltástól újra vissza jött a szörtyögés de állítólag nincs megfázva.. fogalmam nincs mi lehet. :/
máj. 2. 06:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem az oltásra gondolok,hanem,hogy félre nyelt,és mindha azóta hallanám időnként🥺
máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvasod-e még a kérdést, ma voltam sürgösségin a picivel. Picit piros a torka és le van tapadva a váladék neki azt mondták.
máj. 3. 20:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen. Juj sajnálom. Hol van letapadva a váladék?
máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pontosan nem mondták de az alsó légútnál hallgatta tovább.
máj. 4. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!