Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilvia VS Brigitta VS Ágnes....

Szilvia VS Brigitta VS Ágnes. Melyik babanév tetszik ezek közül a legjobban és miért?

Figyelt kérdés

máj. 11. 06:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Ezek női nevek. Nem babanevek.

A jó szülő fő ismérve az önálló döntéshozatal. Maximum nagyon szűk környezet, ha bizonytalan. De semmiképpen nem idegenek.

10 embernek egyik sem fog tetszeni, lesz, akinek mind, lesz, akinek csak az egyik, csak a másik.

Melyikkel leszel előrébb?

Ennyire nincs kivel beszélgetned? Ezt viszont nagyon sajnálom.

máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Egyiket sem adnám.Régies női nevek.
máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Szilvia. Nagyon szépnek találom a hangzását. Második az Ágnes, mert az aranyos. A Brigittát kedvelem a legkevésbé, mert olyan nagyon kemény. De a Brigik, akiket ismertem, mindig elég kedves lányok szoktak lenni.
máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Számomra sem "baba nevek". Mindegyiket 40+os korosztályhoz illőnek tartom. Magyarán divatjamúltak, nem tetszenek.
máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Ágnes
máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ágnes
máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindhárom tetszik, de ha választanom kell akkor a Brigitta
máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Ágnes
máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
70-es, 80-as évek szülötteit idézi nekem. Egyik sem tetszik, de még leginkább az Ágnes, utána Brigitta, végül Szilvia.
máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy ennyien írják az Agnest. Én az vagyok, nem szeretem, mert nagyon kemény, rideg hangzása van, és a becezesei se tetszenek, de még az Ágit, Ágikát elviselem. Akiket ismerek magamon kívül Agneseket, sokan hasonlóan éreznek a nevükkel kapcsolatban, valamint nekem a három közül ez a legregiesebb is. Valahogy a Szilvia is fura nekem, még a Brigitta a legelfogadhatobb.
máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!