Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakádat hova teszitek...

Babakádat hova teszitek fürdéskor?

Figyelt kérdés
Mármint amikor a babát fürdetitek. Nekünk felültöltős mosógép van, rajta billegne, más stabil hely nincs a fürdőben. Ki hogy oldja meg? Csak az állványos a megoldás?
máj. 13. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én állványt használtam, kényelmes volt.
máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Elsőnél még zuhanyzónk volt, akkor a földre tettem a kádat, mellétérdeltem, úgy fürdettem.

Másodiknál kiskádunk sem volt :D


Barátnőm a mosógépre teszi.

Másik barátnőm meg beviszi az ágyra.

máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
All Allvany volt kb 2 honapig utana nehez lett a baba es konnyebb volt a holdre tenni a kadat. Nekunk van foldon matrac amin pelenkazom/baba masszazst is ott csinalom.
máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ágyon csináltam.
máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Simán a földre vagy a fürdőbe vagy a szobába. Nekem a szobába praktikussbb volt a fürdőbe engedtünk vizet a kiskádba átt vittük a szobába vagy 2-3tál vizet vittünk a fürdőböl átt a szobába és úgy buritottuk a kiskádba a vizet egy babának nem kell 20l víz ahoz hogy lefürdesd. Illetve elég sok baba sír fürdetés alatt. Nálunk a megoldás a szivacsos maci alakú babatámasz volt. Azért volt praktikus mert a pelenkázóra ki volt készitve a törölközője szóval hamar ki vettem rá raktam és már törölhettem is. Mikor üvöltött még ez a 1mpes procedúra is nagyon soknak tűnt. Illetve én oda szoktam késziteni mindent tiszta pelus krémek ruha mindent ami kell hogy ott legyen már és hamar tudjam öltöztetni.
máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi volt, a szobába tettük le egy nagy törölközőre. Mikor már magabiztosan ült, a zuhanykabinba. Amúgy is ott szokott lenni a kiskád, aztán ha mi zuhanyzunk, kiszedjük.

Nekünk a mosógépen a szárító van, ott nem lehetett volna kád. Állványnak sincs hely, meg nekem biztonságosabb volt a földön.

máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi tettünk egy pokrócot az étkező asztalra és arra a kádat. Nyáron meg az erkélyen a kinti asztalra tettük a kádját, azt nagyon élvezte.


Nekem a földön, vagy a kád a kádban megoldás nem volt jó, mindig megfájdult a derekam, a hátam.


De az asztal tetején teljesen jó volt.

máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Volt egy gurulós asztalunk, arra tettük a kádat, amikor nem használtuk, bevittük a babaszobába mert ott több volt a hely.
máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van egy törölköző tárolós kisebb, alacsonyabb szekreny a fürdőszoba kb na, azon furdettuk, vagy állványon néha a legelején.
máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a szobába a földre teszem vagy a kanapéra a nappaliba.. van egy locsolókannánk amit kifejezetten arra a célra vettünk hogy abba hozzuk be a fizet neki a kádba hogy fixen ne menjen ki a viz a parkettara. (zuhanyunk van nekünk is egyébként plusz nekünk kicsi a fürdő, és a mosógép se a fürdőbe van amire tehetném vagy valami)
máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!