Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba vizet lehet adni mar...

Baba vizet lehet adni mar ujszulott kortol? Jana vagy valami mas fajta..?

Figyelt kérdés
Nem adnak a korhazban vizet a babanak, de ha viszek ilyen vizet azt mar adhatom neki, vagy ez nem ujszulott kortol van?
máj. 14. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnál neki vizet??
máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Adhatnád, tápszerhez is használják sokan. De egyébként a hozzátáplálás megkezdéséig felesleges, bőven elég az anyatej.
máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2020ban amikor a fiam szuletett , a Sote I-en, akkor mondtak ameddig nem indul be a tej itassuk vizzel , hogy ne sarguljon be a baba.

Most egy eve a baratnomnek lett egy babaja es mondtak neki, hogy se vizet nem adnak se tapszert 24 vagy 48 oraig(ezt most pontosan nem tudom). Es akkor addig mivan a gyerekkel??

Az en babam nem sargult be , sot az elozo ket gyerekrmnel is addig vizet kellett adni.

A baratnom babaja + az osszes szobatarsa babaja besargult , ok nem adhattak semmit a babaknak.


Jelenleg nem tudom hogy van, de en vinnek vizet biztonsag kedveert .

máj. 14. 22:27
 4/17 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem szoktam vizzel itatatni oket egyaltalan, mert mind anyatejesek voltak, csak a korhazi napokra gondoltam, hisz eddig ez volt a jó…..
máj. 14. 22:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is Jana baby vagy Szentkirályi baba mama víz volt, tápszerhez is.
máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tok felesleges kulon babavizet venni, a nagy uveges asvanyvizekbol is van, amit lehet adni. Pl a naturaqua pont ilyen, az alacsony natriumtartalom a lenyeg amugy.


Na de a masik meg az, hogy ketszer szultem, de nalunk nem divat vizet adni ujszulotteknek a korhazban. Potlast is csak akkor kapnak poharbol, ha nagyon lefele menne a sulyuk, amugy nem.

Ket gyerekbol ket gyerek eddig csodasan tulelte a korhazi napokat. Besargultak, de mar csak itthon a kb 5. napon, nem volt koros, nem volt sok teendo vele, szepen elmult magatol.

máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Mostanában szültem a dél pestiben. Ott lehetett kérni is és adni nekik egy keveset.
máj. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell, pláne nem önhatalmúlag, titokban. Hidd el, adni fognak neki valamit, ha szükségesnek ítélik.
máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehezen indult be a tejem, mikor éjszaka 2 órája ordított és már be se akarta kapni a cicit kimentem a csecsemősökhöz és infúzióból szívtak le folyadékot azt adták neki szájon át fecskendőből. Nem sima víz volt, nem is cukros víz, hanem valami speciális összetételű cucc. Nem fogják hagyni kiszáradni a gyereked, nyugodj meg.
máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, csak nem ertem, eddig miert KELLETT vizzel tomni most meg miert nem kell. Igy elbizonytalanodik az ember 😃
máj. 15. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!