Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám ma szó szerint...

3 hónapos babám ma szó szerint egéssz nap alszik. Tiétek nem? Nem meleg,délután volt fönt kicsit jó kedve volt. Lehet a front? Na lehet éjjel nem alszik majd..

Figyelt kérdés
máj. 17. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Front. Én szintén átaludtam az egész du, pedig terhes sem vagyok.
máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam már 20 hónapos, de ő is a szokásosnál hamarabb dőlt ki délután és este is.

Pedig ő még annyira nem is érzékeny az időre, szóval szerintem ez lehet normális.

Ha nem tűnik betegnek, nem érte baleset stb., akkor belefér néha egy-egy ilyen nap, mikor aluszékonyabb.

máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2.5 hónapos és épp ellenkezőleg, egyszerűen nem tudtam elaltatni sehogy. Sehogy nem volt jó, csak a sírás ment borzalmas volt a mai nap. Elállt az eső azonnal vittem ki babakocsiba.
máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen 3 as,nálunk is inkább a nem alvás megy
máj. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!