Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébresszem a 6 hetes babám...

Felébresszem a 6 hetes babám most?

Figyelt kérdés

Már dél óta alszik. Attól tartok, éjjel fog kukorékolni. Délelőtt is aludt 1,5 órát.

Nem szokott ennyit aludni délután, este 7-8 között szokta ezt a hosszú alvást megejteni.


máj. 21. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Egy 6 hetes baba alvási szokásai még nagyon változatosak lehetnek, és gyakran nincs még kialakult napirendjük. Az, hogy dél óta alszik, nem feltétlenül jelenti azt, hogy éjjel nem fog aludni. Az alvási minták idővel változnak, és sok baba ebben a korban még gyakran ébred éjszaka.


Azonban, ha attól tartasz, hogy ez az alvás túl sok és éjjel valóban fenn fog maradni, érdemes lehet óvatosan felébreszteni és egy kis ébrenléti időt beiktatni, majd később újra lefektetni. Ez segíthet abban, hogy estére ismét elfáradjon, és jobban aludjon.


Fontos, hogy figyeld a baba jeleit: ha ébredés után nyűgös vagy álmosnak tűnik, lehet, hogy még szüksége van az alvásra. Ha viszont frissnek és ébernek látszik, akkor érdemes lehet kicsit ébren tartani.

máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Es azota nem evett????
máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Te jó ég! Egy alvó kisbabát ki a fene akar felketeni? Hahaha
máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

#1


Szép AI generált válasz 😂

Vigyázz, néha hülyeségeket ír...

máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ma 6 hetes a kislányom, ő is átaludta a délutánt, szerintem ilyen nap van vagy nem tudom, én hagytam, legalább kicsit haladtam az itthoni dolgokkal, aztán max. éjszakázunk 😵‍💫
máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Az én lányom is hat hetes, délelőtt szundikált majd fenn volt, de déltől már a második nagy alvást nyomja le, azt hittem, nálunk van valami, de ezek szerint a hat hetesek ma alszanak :D én felkeltettem enni meg fürdeni, vérig volt sértve 😅
máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hajrá anyukák, majd írjuk meg, hogy sikerült az éjszaka 😄
máj. 21. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Fél 7kor fürdött, evett utána és azóta megint alszik, közben eleredt az eső is, lehet azt érezte.

#5 voltam 😅

máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Az én babám már 10hónapos. Napközben már nem sokat alszik. De ma ő is aludt majdnem egész ☀️
máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

2, valószínűleg nem éhes.

Akinek egész éjjel alszik a babája, az sem keltegeti enni a gyereket három óránként

Mégsem halnak éhen a babák.

máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!