Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátok miket tud...

Kata19990715 kérdése:

10 hónapos babátok miket tud már csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10 hónapos babátok miket tud csinálni? Miket adtok neki enni?

Kívancsi vagyok😇☺️


máj. 22. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igaz, az én fiam már régebben volt 10 hós... Felállt. Tudom, nem nagy szám. De neki dévenyre kellett járnia. Egész nyáron tornára hordtam, de nem fejlődött semerre, majd masszőrt váltottunk, és nála 3-4 alkalom után változás állt be. Hatalmasat fejlődött. Akkor enni még nem volt hajlandó semmi egyebet csak az anyatejet. De ezután már engedte a hozzá táplálást is.
máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felallt, kapaszkodva lepegetett, tudott tapsolni, papazni, letolatni a kanaperol. Napi 5x evett nagyjabol ugyanazt, amit mi, a tiltolistas etelek kivetelevel. Ezen kivul igeny szerint evett tapszert.
máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kb mint a 2-es válaszolónak csak az enyém fejjel előre akart lejönni a kanapéról😆

Nagyon akar már önállóan járni, nem gyugszik. A babakocsit tolja ezerrel. Eszik kb mindent, én amúgy epret is adtam neki, semmi baja.

Cicizik ugyanúgy, a kaja mellé, szóval ez nem változott. Ja amit imádok hogy " elbújik" a viragcserép mögé ( ami kb feleakkora mint ő) tök cuki hogy azt hiszi nem látom😅 aztan onnan kukucskál, meg az ajtó mögül..

máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az én 10hós kislányom nem ül még fel, probalkozik, de nem sikerül...már mászik mindenhol, néha még eldől, de mászik tovább...2honappal ezelőtt háziorvosunk ortopédiára küldött minket , ott azt mondták semmi baja...

Szerintetek jobb lenne ha elvinném valami gyógytornára??

Vagy ráér, ne hamarkodjam el?

máj. 23. 05:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Mászásból kiül, van hogy 10percig ül...csak még magától nem ül fel
máj. 23. 06:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi de mit jelent az hogy maszasbol kiul de magatol nem ul fel??? Hat maszasbol kell kiulni. Ha maszasbol kiul es tud ulni akkor tud ulni.
máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne ortopédiára vidd el, hanem olyan felmérésre ahol vizsgálják, hogy milyen fejlesztésre van szüksége. Lehet pl dévényre kell járnia, de lehet, hogy más mozgásfejlesztesre. Régen volt valami játszóház pesten, ahol mindent felmértek, majd célzott helyre küldték... Nem tudom ma működik-e még, de helyi baba-mama forumokon kérdezősködj, esetleg a védőnőnél.
máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem hogy mit eszik a babátok, mert az én 10 hónapos kislányom, nem nagyon akar vacsizni..😭 csak a cici..éjjel kb 5x ébred, hallom hogy korog a gyomra, és cici kell neki, de jobbadon csak cumizza...

Megakarom probalni neki a tápszert estére..

Szerintetek? Köszönöm a normális válaszokat☺️☺️

máj. 25. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld meg. Ha 5x ébred akkor nem elég neki amit kap. De 10 hósan el is kezdheted a hozzátáplálást. Igaz az enyem még 2 hónapig nem volt hajlandó semmit sem elfogadni.
máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eszik mindent a kislányom, csak estére nem akar, de nem tudom miért. Csak a cici kell neki, de ugye ezzel már nem lakik jól....megpróbálom neki a tápszert esténként ...remélem beválik🙏
máj. 26. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!