Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít, de inkább elalvás...

Miért ordít, de inkább elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 15 hetes kislányom, nagyjából minden altatás előtt sír, de sokszor ordít. Van hogy óráig húzza, elalszik ,majd van hogy 20-30 perc múlva felkel és folytatja, ahol abba hagyta. Voltunk már minden orvosnál, hátha valami baj lehet, de aztmondták, hogy nincs semmi szervi baj. Félig anyatejes, félig tápszeres. Általában 1, 1,5 órát van fent max.. látom már mikor ásítozik, néha meg mikor dörzsöli már a szemét, próbálom egyből altatni..Én csinálok valamit rosszul? Másnál is előfordult ilyen?

máj. 22. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Fáradt. Máshogy nem tudja kifejezni még.

Vagy pl nálam a kicsi volt ilyen, nála azt mondta a védőnő, hogy így fáraszthatja is magát.

máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Próbáld hamarabb altatni. Egy háromhónapos csecsemő még nagyon pici. Ne várd meg az álmosság jeleit.
máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

D vitamint mikor adod neki?

Este nem szabad mert hasfájást, éberséget okozhat.

Ezt az első gyereknél jó lett volna nekem is tudni...

máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 hetes a lányom. És ha 2 óránál hamarabb merem altatni ordít, nem akar aludni. 1-1.5 órákat egy 2 hós szokott fennlenni.Egy közel 4 hós többet van fenn.
máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akar aludni, vagy túl fáradt. Az enyém állandóan küzdött az alvás ellen. Ha látta hogy kezdődik a rutin, sötetítés stb akkor rázendített. Most meg már azért küzd mert nézelődne, nem ér rá aludni, ahogy a pelenkacserére sem ér rá...elfoglalt na🙂valószínü a tiéd is egy örökmozgó
máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2: próbáltam már, 40-50 percnél is, ugyanaz a helyzet😁

3: minden nap reggel kapja. Este nincs gond az alvással szerencsére, csak napközben van ordítás.

4: addig nem bírja ő, próbáltam ,elkezd hisztizni magától is egy idő után, szemein lehet látni, hogy majd el alszik már.. na de más meg azt mondja tulfarad, ennyit nem bírnak..

5: lehet, de lehet látni a szemein, dörzsöli is, ásítozik is..😅

máj. 22. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Huh passz akkor.4 hósan 2 órát bírnak..Az enyém kb 2 hete 2 óránként akar aludni annál előbb nem. 15hetes szintén. #

4

máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!