Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkadiszkontban kapható...

Pelenkadiszkontban kapható pelenkákról mi a tapasztalat? Megéri venni? Milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ahol voltam semmivel nem voltak olcsóbbak a pelusok, mint máshol. Csak nem volt díszes csomagolás, csak egy nejlonzacskóban voltak, ennyi volt a különbség.
2010. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem, mert elfogyott és én a Müllerbe veszem a Pampers de nem volt időm elmenni ezért a közelünkbe lévő pelenka diszkontból vettem 20db-ot, árba 1Ft volt a különbség/db, a minősége pedig rettenet, a 20-ból, 10 selejt volt, volt amit rá sem tudtam adni, de ez az én tapasztalatom, lehet másoknak bevált.
2010. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Épp most próbáltuk ki, vettünk egy 100 db-osat. Nem sokkal volt olcsóbb, mint a Pampers és társai, viszont nagyon gyakran kell cserélni, mert átázik állandóan. Én soha többet nem veszek, az biztos!
2010. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, akkor én is hanyagolom.Azt hallottam, hogy lehet közötte selejt, de nem ennyi, mint amit írtatok. Viszont azt nem értem, hogy lehet egy árpan a pampers-szel, hisz db 50-60 ft körül van, a zacskósé meg 31 ft.
2010. okt. 29. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált,igaz mi más 4+-ost vagy 5-öst használunk.
2010. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az első gyereknél próbáltam...

100db-ból 60 selejt volt... Úgyhogy már ha kiszámolod, rohadtul nem érte meg!

Azonkívül volt, hogy próbáltam egy másik fajátjukat, abból pedig a maxi méretűt nem tudtam feladni a 9 kilós gyerekre, mert rettentő kicsi volt rá.

És amit írt egy másik anyuka is, hogy nagyon sűrűn kell cserélni.

2010. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!