Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben segít a férj amikor...

Miben segít a férj amikor pici baba van otthon?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos. Elég fáradt vagyok mert a házimunka és a gyerek ellátása is teljesen az én feladatom.
2009. jan. 6. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Tisztába teszi, játszik vele, sétálni viszi, megfürdeti, eteti. Stb.
2009. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk apuka fürdeti a kisfiunkat (most 3 hónapos). Ezenkívűl tisztába teszi, öltözteti, játszik vele, büfizteti, teregeti a ruhát, takarít...szóval a szoptatáson kívül mindent, ha itthon van. Nagy szerencsém van vele.

Persze a legtöbb apa dolgozik, így csak este és hétvégén tudnak besegíteni.Meg az apukától is függ. Ismerek olyat, aki hónapokig meg sem fogta a saját gyerekeit. Na az durva. Ha ki vagy merülve kérd meg a férjed, hogy egy picit segítsen.

2009. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem élek együtt az apukával, de hétvégenként mikor itt van, sokat segít, pelenkázza, fürdeti, altatja a picit, vagy elmosogat. Hétköznap egyedül vagyunk a törpivel, és mindenki mondja, hogy amíg alszik, én is aludjak, de nekem nem megy napközben. Estére kikészülök, és nagyon nehéz rávenni magam, hogy felkelejek, fürdessek, etessek, de ez van. Viszont nem értem a férjed miért nem segít, hiszen együtt éltek, közösen vállaltátok a babát. Néha ad a kezébe, menj el sétálni, találkozz a barátnőiddel. Gondolom beszélni próbáltál vele, most próbáld nyomatékosítani, hogy jó lenne ha változtatna.
2009. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, a házimunkában sem segít? Mert ha a baba ellátásában nem is segít, de a házimunkában besegít, már az is nagy kincs. nagyon sok férfi nem segít semmit otthon, erre nevelte őket az anyjuk, illetve nem nevelte. Ha már a szülés előtt sem segített semmiben, akkor nem sok jóra számíthatsz. Köszönd meg az anyósodnak!
2009. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm...érdekes! Az én férjem szóból ért. Ha megkérem, hogy cseréljen pelust, mert el kell rohannom pisilni, éhen halok, stb, megteszi, de van, hogy kikunyizza a picit a kezemből:)) imádom mindkettőt!:)
2013. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!