Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árvaházba kell adjam a gyereke...

Árvaházba kell adjam a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Mi mást tehetnék? Apjuk nem segít,szüleim nincsenek,a kicsi 9 hós,nekem meg dolgozni kell menjek.

Képtelen vagyok tiszta egyedül felnevelni Őket.


2010. okt. 31. 08:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
bölcsődéről még nem hallottál? Miért ne tudnád egyedül felnevelni őket?
2010. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
vidd bíróságra az ügyet, hogy kapjál gyerektartást. ilyen egyszerű. nem kell egyből ez a nagyjelenet.
2010. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
több is van? a nagy mekkora?
2010. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

Hány gyereked van?Hol az apjuk? Anyagilag sem segít?

Családsegítő volt nálad?



Amúgy, kedves előző, nem mindenhol van bölcsöde, főleg faluhelyen, én sem tudnám megoldani, például. Szájat járatni könnyebb, mint gondolkodni.

2010. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Bocs az "előző" az elsőnek szólt
2010. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
3%
maradjál már magadnak te idióta :DDDD mi az anyádért szólsz be kora reggel, nem kaptad meg éjjel az adagodat? :DDDD
2010. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nincs bölcsöde falun lakunk.

Az apuka külföldre megy dolgozni,sokat veszekedtünk,nem hiszem, h segítene majd.Nem segített amég mellettünk volt,nemhogy majd a távolból.

A nagyobbik 10 éves.Amég Ő kicsi volt még volt segítségem,de sajnos azóta már nem él(édesanyám)

Itt én ha elmegyek dolgozni,akkor egyszerűen lehetetlen.

2010. okt. 31. 08:28
 8/30 A kérdező kommentje:
Családsegítő tudna segíteni?de hogyan?
2010. okt. 31. 08:31
 9/30 anonim ***** válasza:
ha ez a helyzet, akkor apukát majd a bíróság kényszeríti, hogy segítsen. össze vagytok házasodva? vagy van apasági nyilatkozat?
2010. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Bíróságra?

Ha annyi pénzem lenne,h ügyvédre költsem,akkor nem kellene dolgozni mennem.

Amúgy is lesz majd egy határozat,megszabnakk 10-20 ezer Ft.-ot de kötelezni nem tudják rá.Főleg ha külföldön él majd.

Jobb ötlet.

2010. okt. 31. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!